Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Příběh Leony: „Můj partner při sexu jen leží na zádech!“

Příběh Leony: „Můj partner při sexu jen leží na zádech!“
Příběh Leony: „Můj partner při sexu jen leží na zádech!“
Zdroj: Isifa.com

Sex s partnerem pro Leonu začíná být nuda. Stal se z něj lenoch, který jen leží na zádech a čeká, až ho žena uspokojí. „Buď se mi povede ho vyprovokovat, nebo si snad musím najít někoho jiného.“

 

„Poslední dobou mě sex s partnerem nebaví. V posteli totiž zlenivěl a požaduje jen polohu na koníčka. On leží na zádech a já se mám snažit! Dříve jsme přitom běžně střídali polohy a sex si naplno užívali. Jenže teď je pro mě spíše za trest,“ stěžuje si Leona (33). Rozhodně ale není s podobným problémem sama.

Jen 12 % žen stačí jedna poloha!

  • V poloze »na koníčka« se rádo miluje 76,6 % mužů a 67,1 % žen.
  • Pouze 12 % žen stačí při milování jedna poloha. 26 % žen by rádo vystřídalo alespoň dvě pozice, 29 % tři a 33 % dokonce čtyři a více poloh.
  • Tři ze čtyř Češek dají v posteli přednost uspokojení partnera před vlastním.

Při sexu leží, já se mám dřít!

„Partnerovi je čtyřicet pryč, ale chová se jako šedesátník. Do sexu se mu moc nechce a když na něj dojde, jen leží na zádech a já se mám dřít. Prý ho bolí záda a navíc mu tato poloha vyhovuje. Jenže mně ne.

K uspokojení potřebuju víc, než na něm jen chvíli »jezdit«. Partner to ale nechce řešit, protože on je spokojený. Co s tím mám dělat?“ ptá se Barbora (31).

Příběh Leony: „Můj partner při sexu jen leží na zádech!“ Příběh Leony: „Můj partner při sexu jen leží na zádech!“ Zdroj: Isifa.com

Chtěla bych experimentovat, on jen leží!

Většině mužů je poloha »na koníčka« velmi příjemná. Nemusejí se o nic starat a velmi snadno tak mohou bez práce dosáhnout orgasmu. Jenže zdaleka ne každé ženě to vyhovuje. Zvlášť pokud nepatří k dominantním a k uspokojení potřebuje dotyky, líbání či změnu poloh.

„Moc bych si přála, aby si mě partner bral zezadu, jenže on nemá zájem. Poslední dobou se milujeme málo a když vůbec, tak leží na zádech jak mrtvola,“ stěžuje si také Katka (28).

Sex se s lety mění – k horšímu

Krátce po seznámení a v době, než milostný náboj vyprchá, jsou muži v posteli aktivní. Časem ale řada z nich zleniví. Mají pocit, že vás mají jistou, tak co by se snažili. A tak si spousta žen již po pár letech soužití stěžuje, že se sex u nich doma změnil – ovšem k horšímu.

„Partner si představuje sex tak, že on bude ležet a já ho obsluhovat. Že ho začnu uspokojovat orálně a pak na něj nasednu a dovedu ho až k orgasmu. On se přitom ani nehne. Jenže proč já se mám snažit, když mi to vůbec neoplatí,“ říká Andrea (37).

Příběh Leony: „Můj partner při sexu jen leží na zádech!“ Příběh Leony: „Můj partner při sexu jen leží na zádech!“ Zdroj: Isifa.com

Partner lenoch: Řešení jsou tři!

Podle odborníků máte jen tři možnosti. Buď partnera k aktivitě přinutíte, nebo si zvyknete, či si najdete někoho jiného. Nic mezi tím zkrátka není. Pokud vás trápí podobný problém, zkuste to s partnerem nejdříve v klidu probrat.

Když to nepomůže, zkuste převzít aktivitu, abyste ho vytrhla z pohodlí a donutila ho k výkonu. Pokud je k tomu přístupný, navštivte společně sexuologa. Nerozpakujte se říct, co cítíte – volte však pozitivní přístup.

Mnohem lepší než výčitky typu „Mě už to s tebou nebaví, jsi k ničemu.“ je výstižné líčení toho, co si přejete, aby se mezi vámi v posteli odehrálo.
 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky