Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Příběh Ingrid: Chce po mně striptýz, ale já stydím!

Příběh Ingrid: Chce po mně striptýz, ale já stydím!
Příběh Ingrid: Chce po mně striptýz, ale já stydím!
Zdroj: isifa.com

Spousta mužů touží doma vidět striptýz, ale většina žen se za své tělo stydí. A tak se svůdnému svlékání před partnerem snaží zuby nehty vyhnout, stejně jako Ingrid.

Diskutujte: Už jste se někdy doma pustila do striptýzu? Jaká byla partnerova odezva?

Mohlo by vás také zajímat: VY a partner - Aby žár v ložnici plál nebo Sex v kanceláři? Zažila ho každá třetí žena

„Partner mi neustále opakuje, jak by si ode mě přál vidět striptýz. Jenže já na to nejsem. Stydím se, neumím se provokativně svlékat a ještě u toho být sexy. Připadám si navýsost trapně. A tak se neustále vymlouvám a už mi docházejí argumenty. Nevím, co mu říct, protože on to nechápe. Už jsem přemýšlela, že bych se trochu opila a zkusila to, ale alkohol si dopřeju opravdu minimálně, tak mám strach, že by to dopadlo špatně,“ říká Ingrid (27).

Příběh Ingrid: Chce po mně striptýz, ale já stydím! Příběh Ingrid: Chce po mně striptýz, ale já stydím! Zdroj: isifa.com

  • 67 % žen se stydí za nahé tělo
  • 54 % žen má komplexy ze svého odhaleného těla
  • Při milování se za nahé tělo stydí 37 % žen
  • 40 % žen jsou nepříjemné i rozhovory ohledně nahoty

Přítel chce striptýz, já ne

„Můj přítel chce, abych pro něj udělala striptýz, ale já se strašně stydím,“ začíná s podobným příběhem Kamila (29). „Moje postava není dokonalá, tancovat neumím a nedovedu si představit, že budu někde natřásat svoje špíčky a ještě to partnera vzruší. Podle mě by ho to spíše odradilo. Ale nevím, jak mu to vymluvit, mluví o tom pořád,“ pokračuje.

Příběh Ingrid: Chce po mně striptýz, ale já stydím! Příběh Ingrid: Chce po mně striptýz, ale já stydím! Zdroj: isifa.com

Pořád hlídám špeky!

Za nahé tělo se stydí téměř tři čtvrtiny žen a to rozhodně není málo. Proto není divu, že se k přání striptýzu pro partnera stavějí odmítavě. Mají pocit, že jejich tělo není dokonalé, nelíbí se jim jejich postava, nejsou spokojené s tvarem a velikostí svých prsou. „Sex mám moc ráda, ale jedině po tmě. Jinak se nedokážu uvolnit, pořád se hlídám, abych neměla vystouplé břicho, dívám se, zda mi stojí bradavky. Prostě chci být dokonalá a milování za světla si neužiju. A protože striptýz po tmě nepřipadá v úvahu, bráním se mu, jak můžu,“ mluví o své zkušenosti Blanka (33).

Tipy KAFE.cz, jak předvést striptýz (a bez studu):

Příběh Ingrid: Chce po mně striptýz, ale já stydím! Příběh Ingrid: Chce po mně striptýz, ale já stydím! Zdroj: isifa.com

  • Připravte intimní osvětlení. Za úplné tmy by samozřejmě striptýz neměl cenu, ale plně rozsvícené světlo také není ideální. Pokud se na striptýz chystáte, připravte intimní osvětlení. Bude stačit noční lampička nebo svíčky. V případě, že rozsvítíte lampu, vyzkoušejte jeden trik – přehoďte přes ni něco červeného. Je totiž prokázáno, že červené světlo dělá vaši postavu opticky štíhlejší a ubírá vám na objemu.
  • Natrénujte si to. Nejste odvážná, ani přirozený talent na tanec a odhalování? Pak si striptýz zkuste natrénovat. Sama a před zrcadlem. Vyberte si hudbu, která se vám líbí a připadá vám sexy. Nechejte se jí unášet a do rytmu se zkuste pomalu svlékat a vlnit. Uvidíte, že to půjde! Chce to jen cvik a odvahu.
  • Vhodně (a dostatečně!) se oblečte. Dobrý striptýz nevykouzlíte, pokud budete mít na sobě jen sexy noční košilku a tanga. Byla byste totiž tak rychle u konce, že by si partner vašeho pokusu o svlékání ani nemusel všimnout. Proto je důležité připravit si správný oděv. Základem je spodní prádlo, podvazky a punčochy, případně samodržící punčošky s krajkou. Než jedny šaty, volte raději sukýnku a top. Máte-li dlouhé vlasy, nezapomeňte si hrát i s nimi. Když je ve vhodné chvíli rozpustíte a zakroužíte hlavou, efekt bude zaručený.
  • Na kuráž si dopřejte jen jednu sklenku, například červeného vína, které podle vědců u žen probouzí i chuť na sex. Červené víno vám dodá na odvaze a odbourá zábrany. Pokud se opijete, bude vám zle, nebudete si nic pamatovat a hrozí, že se vám udělá špatně ve chvíli, kdy se budete tisknout k partnerovi. Navíc potácející se přiopilá žena není zrovna dvakrát sexy pohled pro mužské oko.
  • Berte to s nadhledem. Klidně začněte tak trochu z vesela a uvidíte, jak se situace vyvine. Milý trik je také například darovat "sama sebe" třeba k narozeninám. Uvažte si kolem pasu velkou mašli a až ji partner rozváže, svůdný striptýzek jen pro něj může začít. 

((bean:1:80))

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU