Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hanka: Zamilovala jsem se do své sexuální koučky

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Zdroj: Profimedia.cz

V dnešním světě, kde vztahy a touhy mají mnoho podob, není neobvyklé, že se v naší životní cestě objeví nečekané cesty k sebepoznání a naplnění. Jako se to stalo naší čtenářce Hance*, která se zamilovala opravdu netradičním způsobem. Podělila se s námi o svou cestu složitými emocemi, které vznikají, když se stírají hranice toho, co považujeme za přípustné, a vzplanou netradiční spojení.

Nikdy jsem nečekala, že najdu lásku v tak netradičním prostředí. Když jsem se vydala na cestu za poznáním vlastní sexuality a prohloubením svého chápání rozkoše, netušila jsem, že mě to zavede k setkání, které změní běh mého života.

Všechno to začalo, když jsem se rozhodla vyhledat vedení sexuální koučky. Jako žena po třicítce jsem v sobě cítila potřebu naplnit vnitřní touhu po větším vzrušení a touhu odhalit tajemství svých tužeb. Chtěla jsem prostě uvolnit dřímající vášeň, která se ve mně skrývala. Ale netušila jsem, že mě tahle cesta sebepoznání postaví tváří v tvář lásce, kterou jsem si nikdy nedokázala (a ani neuměla) představit.

Mé city přesáhly rámec žáka a učitele

Od chvíle, kdy jsem ji poznala, vzniklo mezi námi nepopiratelné spojení - přitažlivost, která přesáhla hranice našeho profesního vztahu koučka-pacient. Petra* si mě získala svou podmanivou přítomností, jen být vedle ní ve mně probudilo pověstné „motýli v bříšku“. Její hluboké pochopení intimity a schopnost vést mě na cestě k sebepoznání mě prostě naprosto okouzlily. Až absurdně mě přitahovala její moudrost, doteky a nevyslovené pouto, které mezi námi vznikalo.

Postupem času jsem si víc a víc uvědomovala, že mé city k Petře přesahují rámec učitele a žáka. Hranice, které jsem kdysi kladla kolem svého srdce, se začaly vedle ní začaly čím dál více otevírat a zmocnila se mě zakázaná touha. Jen jsem se nějaký čas trápila těkáním mezi tím, že náš nečekaný milostný vztah odporuje společenským normám, a blažeností, kterou jsem prožívala v její náruči.

Přátelé moje rozhodnutí nechápou

Nijak mi nepomohlo, že když jsem se svěřila s novým vztahem někomu z přátel, jejich reakce plné odsudků a nesouhlasu. Nechápali hloubku mých emocí ani složitý tanec mezi rozkoší, učením a láskou, který jsme s Petrou sdíleli. Jejich slova mě dodnes trápí a přistihla jsem se, že kvůli názoru ostatních nakonec zpochybňuji vlastní úsudek.

Vím, že mnozí, kdo si přečtou můj příběh, mě mohou odsoudit a označit moje rozhodnutí za tabu nebo skandální. Přesto jsem se rozhodla o něm promluvit veřejně. Ano, mé srdce si vybralo méně prošlapanou cestu, lásku, která se vymyká běžným normám. Ale přesto toho odmítám litovat. A doufám, že ani v budoucnu nebudu muset.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky