Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ema: Já i má nejlepší kamarádka čekáme dítě s mým manželem

Zdroj: shutterstock
Prohlédněte si všechny fotografie (10)

Jsem těhotná a moje nejlepší kamarádka také. Měla jsem z toho velkou radost, že budou naše děti stejně staré, a že si mateřství spolu užijeme. Nadšení mě přešlo, když jsem zjistila, že otcem jejího dítěte je můj manžel.

Nenechte si zlomit srdce a odhalte nevěru hned v začátku. Tipy najdete v galerii.

Nejlepší kamarádka od dětství

Se Sárou jsme kamarádky od školky. Vyrůstaly jsme spolu na jedné ulici, jezdili společně s našimi rodiči na dovolenou, neodcizily jsme se ani na střední, když jsme každá studovala v jiném městě. Bylo mi Sáry líto, neměla štěstí na muže. Žádný vztah se jí nevydařil. Když jsem se seznámila s Alešem, měla jsem nejprve obavy, že to Sára nevezme moc dobře. Byla tehdy už dlouho sama a do vztahu se už po tolika zlomených srdcích pouštět nechtěla.

Idylický vztah završený těhotenstvím a svatbou

S Alešem jsme spolu dva roky a Sára tak nějak patří do naší rodiny. Když jsme na dovolené, hlídá nám dům a venčí pejska. Aleš ji bere jako mou sestru. Když mě Aleš požádal před půl rokem o ruku, byla Sára nadšená a pomáhala mi vše zajistit. Zorganizovala nám skoro celou svatbu sama a samozřejmě mi šla za svědka. Svatba sice nebyla plánovaná, ale zjistila jsem, že jsem těhotná…

Těhotenský ultrazvuk odhalil opravdu vše …

Nedávno mě můj gynekolog poslal na ultrazvukové vyšetření do ordinace na druhý konec města, jeho přístroj měl poruchu a vzhledem k tomu, že je mi osmatřicet let, nechce nic nechat náhodě. Posadila jsem se do přeplněné čekárny za roh místnosti. Na dveře ordinace jsem měla dobrý výhled, ale mě moc vidět nebylo. Hlídala jsem, až sestra otevře dveře, abych se jí mohla nahlásit a nečekat v čekárně.

Čekání nebralo konce. Až konečně…, otevřely se dveře ordinace a spolu se sestrou vyšla Sára ruku v ruce s Alešem a v ruce třímali fotografii z ultrazvukového vyšetření. Měli oči jenom pro sebe, Aleš jí pomohl do kabátu a při tom jí pohladil mírně vyklenuté bříško. Nevěřila jsme vlastním očím, nechápala jsem, co se to děje. Jako v mátohách jsem šla do ordinace. Sestra se mě docela nepříjemně zeptala, zda budeme taky čekat, až se dostaví tatínek dítěte jako v případě předchozího páru. Zmohla jsem se jen na „ne“.

Zhroutil se mi svět

Sára je těhotná, to je evidentní. Otcem jejího dítěte je můj manžel Aleš? Nemohu tomu uvěřit. Je to zlý sen. Musela jsem se někomu svěřit, nemám komu jinému, už nemohu nikomu věřit. Co bude dál, nevím…

Text byl zpracován na základě příběhu čtenářky, která jej předala redakci. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU