Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Poradíme vám, jak svést muže metodami, které opravdu fungují!

Připravili jsme pro vás výčet několika tipů na to, jak svést muže. Jde o věděcky podložené metody, které by tedy měly fungovat. Stačí je jen vyzkoušet!

Chcete muže svést? Smějte se 35x za hodinu…

Vejdete do přeplněného baru – a v tom jej uvidíte. Stojí na druhé straně a vy víte, že je to ten pravý. Jak se ale k němu dostat a promluvit si s ním? Nejlepší cestou není prodrat se k němu davem a pozvat jej na drink. Podle odborníků jsou totiž ženy, které samy oslovují muže, vnímány spíše negativně. Mnohem lépe působí neverbální kontakt – především pohled do očí v kombinace s úsměvem. Ovšem teď, dámy, dejte dobrý pozor – jestli si myslíte, že se na muže dvakrát usmějete a máte ho v hrsti, jste na omylu! Odborníci totiž přišli na to, že muži potřebují pořádně povzbudit, a tak úspěch mají ženy, které vydají více než 35 signálů za hodinu. Jednoduše řečeno – když se na muže budete alespoň 35krát za hodinu usmívat, máte velkou naději, že přijde a začne s vámi konverzovat. A pak už je to jen na vás…

Zdroj: shutterstock.com

Chcete být atraktivní? Používejte rtěnku.

Nemáte partnera? Pokud chodíte s nenamalovanými rty, pak je to jasné. Odborníci přišli na to, že pro muže jsou na první pohled atraktivnější ženy, které používají rtěnku. Těžko říct proč, ale je to zkrátka tak. Proto než se vydáte na lov, namalujte si rty. Samozřejmě nikoli rudou barvou, jako byste právě opustila Moulin Rouge, ale jemný módní odstín v kombinaci s leskem udělá své.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky