Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Petra (27): Mám po DÍTĚTI ZNIČENÉ TĚLO. MANŽEL NESNÁŠÍ hlavně má PRSA!

Mám rok a půl po porodu, během těhotenství jsem nabrala skoro 30 kilo. Přes polovinu jsem nechala v porodnici a zbytek shazuji. Už mi moc nezbývá, abych byla na své původní váze, běháním za malou se dá zhubnout rychle, ale tělo už prostě není pevné.

Snažím se, ale nestačí to...

Rozšířily se mi boky, mám silnější stehna a prsa mám zničená kojením. Cvičit nestíhám, jsem ráda, že večer padnu do postele a nabírám síly na další den. Manžel mi ale pořád říká, že jsem oplácaná a měla bych s tím něco dělat, a nejvíc mě kritizuje za prsa. Dokonce se neštítí mi ukazovat štíhlé ženy nebo naopak, když někde míjíme maminu jako jsem já, tak mi na ní ukazuje, jak jsem stejně „tlustá“.

Když jdeme po ulici, tak neustále slyším. Podívej se, ta je krásně štíhlá a nebo takhle vypadáš ty. A ukáže mi ženu, která má evidentně nadváhu, strie a celulitidu. Já mám ale 177 cm a 63 kg, a to přece není nadváha, mám tedy bohužel strie, ale pomerančová kůže pomalu mizí. Snažím se totiž hodně pít a masíruju se ve sprše. Jeho řeči mi ale nepřidávají a občas se přistihnu, že se sleduji v zrcadle a říkám si, že jsem asi vážně tlustá.

Myslíte si, že má na tohle chování partner Petry nárok?

Zdroj: Thinkstock

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky