Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Oživte svůj sexuální život! Víme, co se vám bude líbit!

Oživte svůj sexuální život! Víme, co se vám bude líbit!
Oživte svůj sexuální život! Víme, co se vám bude líbit!
Zdroj: Thinkstockphotos.com

S manželem jste doma osiřeli, najednou máte pocit, že jste všechno společně již vyzkoušeli a nastává ten děsivý stereotyp. Nevzdávejte se a pokuste se znovu zažehnout oheň, a to hlavně v posteli.

1. Buďte více asertivní

Ženy bývají často ty submisivnější, a to nejen v posteli, ale i v životě. A tak přepnutí do dominantního módu může nabourat domácí každodenní rutinu v tom pozitivním slova smyslu. Nemusíte si hned pořídit bičík a kožený obleček, ale stačí udělat něco, co od vás partner rozhodně nečeká. Třeba iniciovat sex ihned, jakmile vstoupí do dveří.

2. Začněte cvičit

Britské výzkumy dokazují, že ženy, které pravidelně cvičí, mají lepší sex. A to stačí jen dvacet minut denně. Místo zobání sladkého  před tím, než se manžel vrátí z práce, vyrazte do přírody na procházku nebo na hodinu zumby a uvidíte, co se večer bude dít v posteli. Stejně tak by cvičit měl i muž. Pak si sexu užijete více, než se vám kdy mohlo zdát.

3. Nečekejte, až budete „mít náladu“

Namísto toho si vyzkoušejte, jaké to je, když vás manžel zase začne svádět a vzrušovat. A to „nálada“ přijde v průběhu předehry naprosto nečekaně, ale o to bude silnější. To dokazují i celosvětové výzkumy.

4. Dýchejte synchronně

Společné dýchání, kdy jeden z partnerů určuje nádech a výdech a druhý jej následuje, prohlubuje a zvyšuje intimitu sexu a partneři jsou si tak při sexu nebo jen předehře o moc bližší. To má pozitivní vliv na psychiku a sex je potom mnohem vášnivější.

5. Vyzkoušejte svůj balanční balón

Že je jen na cvičení? Omyl! Použít jej můžete jak při orálním sexu, tak také k vyzkoušení nových poloh. Navíc je měkký a pružný a dokáže snadněji více zdůraznit pohyby obou partnerů. Možnosti jsou neomezené, tak zapojte fantazii.

6. Střídejte teplo i zimu

Z obyčejného orálního sexu můžete udělat neobyčejný zážitek. A to díky střídání tepla a zimy. Mějte blízko připravené kostky ledu a hrnek čaje. Při orálním sexu každých pár minut střídejte v ústech ledovou kostku a teplý čaj. Uvidíte, jak váš muž začne šílet blahem.

7. Vůně květin jako afrodiziakum

Kombinujte vůně i chutě. Některé květy totiž dokáží neuvěřitelných způsobem vybudit lidské smysly a docílit tak většího vzrušení. Například levandule má prý nejvíce vzrušující vůni na světě. Navíc vůně právě upečeného dýňového koláče o 40 % zvyšuje mužské vzrušení.

8. Hrajte si

A to nejen známou hru na role, kdy je z vás najednou nestydatá studentka a z partnera pošťák. Téměř každá hra se dá použít při bourání sexuálního stereotypu. I taková hra na schovávanou může být zábava, když odměnou je muži to, že si vás může vzít ihned na místě, kde vás našel. Další oblíbenou hrou je hra na pravdu…a věřte, že brzy budou rozdané všechny fanty a koukat na sebe dlouho nevydržíte.

9. Objevujte partnerův obličej

Pokožka na obličeji je velmi citlivá. Objevování partnerova obličeje může být velmi smyslné a erotické. Měla jste už někdy pořádně času rty, jazykem nebo bříšky prstů kousek po kousíčku prozkoumat každé jeho místečko? I tak můžete vytvořit pekelné sexuální napětí.

10. Mluvte

A to hlavně o svých pocitech. Možná si myslíte, že když máte dvě děti, tak že není potřeba poznávat milostné tužby partnera nebo naopak. Ale to je chyba! Při masáži nebo předehře zjišťujte, co ho dokáže zaručeně rozproudit, řekněte mu, co při jeho dotecích cítíte vy a který je vám nejpříjemnější. A příště, až zase bude manžel mít spoustu práce, budete vědět, co zabere, aby se vám začal věnovat.  

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU