Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Orgasmus v injekci? Tzv. G-Shot

Zdroj: http://www.novyeshop.cz/, erosstar.cz, Profimedia.cz

Stačí jedna kolagenová injekce a vaše milování bude zcela jiné...

Když Harry potkal Sally

Znáte scénu z filmu Když Harry potkal Sally, kde Meg Ryan gieniálně předvádí předstíraný mnohonásobný orgasmus? Evropští lékaři nyní začali nabízet injekci, která dokáže nejen znásobit rozkoš, jež žena pociťuje při orgasmu, ale způsobit dokonce orgasmus mnohonásobný, takže už nebudete muset předstírat. Klíčovým je onen věhlasný „Bod G“.

Operace za 8 sekund – G-Shot.

Není to složitá operace. Stačí, když si žena odpustí třeba polední oběd, namísto něhož se objedná ke gynekologovi. Injekce s kolagenem stojí 800 liber (zhruba 25 000 Kč) a jejím cílem je zvětšit bod G, který dostal svůj název po německém gynekologovi Dr. Grafenbergovi v roce 1950. Vše probíhá pod lokální anestezií a bezbolestně. Samotný zákrok trvá pouhých 8 vteřin.

Nemá ho každá

Od doby jeho objevení po něm pátrají celé zástupy žen. Ty šťastnější, které jej našly, hovoří o tom, že dal nález jejich sexu zcela nový rozměr. Podle sexuologů ovšem zhruba 15 procent žen bod G nemá vůbec.

Jako padesátník

Po gynekologickém zákroku dochází k rozšíření bodu G asi do velikost padesátníku. Ženy, které operaci podstoupily, si pochvalují, že jim již nedělá problém bod rozkoše nalézt a že je daleko citlivější než dříve.

Brzy snad i v Česku

S průkopnickým operačním zákrokem začali nejprve gynekologové v Americe. Po velkém úspěchu se je možné objednat na operaci i v Evropě, například v Londýně již jedna klinika, kde vám zákrok provedou, skutečně existuje. Efekt, který prý mnohonásobně zvýší potěšení z milování a posílí libido, trvá zhruba několik měsíců. Zákrok ale podle lékařů nepomůže ženám, které mají problémy se sexem. Ty ostatní ovšem zavede do zahrady rajských potěšení.

Dalších 6 již nyní dostupných vychytávek pro ženský orgasmus, které vás zaručeně potěší:

CIKÁDA - silikonový návlek
Nový model, vylepšený o jiný tvar hlavičky, ozdobnou perličku a více trny. Tyto silikonové návleky na vibrátor nebo penis budou naprosto jedinečným zpestřením vašeho sexuálního života. Jsou vyrobeny z nejjemnějšího silikonu a navzdory hrozivému "skleněnému" vzhledu se jedná o jednu z nejjemnějších a nejžádanějších pomůcek. Materiál je velice elastický a průměr návleku cca 1,5 cm se nechá až 10x roztáhnout, takže jej "dostanete" na všechno.
Cena: 126,-

LONA - dráždivý lubrikační gel 130ml
Dráždivý lubrikační gel. Silný lubrikant a zvlhčovač. Hřeje, mírně pálí, prokrvuje sliznice, zvyšuje citlivost a dráždivost, a tím usnadňuje dosažení orgasmu.
Cena: 99,-

Venušiny kuličky
Velice oblíbené Venušiny kuličky. Tentokrát ve vibračním provedení - už není nutný žádný pohyb, stačí si jen udělat pohodlí a pomocí dálkového ovládání zapnout vibraci. Intenzitu chvění lze měnit podle momentální potřeby. Průměr 3,5 cm, pohon na 3 tužkové baterie.
Cena: 589,-

Vibrační zajíček BabyBoo
Vibrační zajíček na připnutí ke stehnům a ještě k tomu na bezdrátové dálkové ovládání. Tento zajíček zajistí úžasné slasti, které budou končit neméně úžasnými orgasmy. Stačí připevnit ke stehnům, zmáčknout tlačítko a jízda může začít.
Cena: 1399,-

Zajíček a medvídek
2 stimulátory z jemného gelového materiálu, jeden ve tvaru zajíčka a druhý ve tvaru medvídka. Stimulátory se používají zejména na dráždění klitorisu. Vložte vibrační vajíčko do stimulátoru a nechte si vibracemi stimulovat vaginální oblast. Vyrobeny z velmi jemného a příjemného gelového materiálu, který je nezávadný. Vajíčko lze použít i samostatně.
Cena: 799,-

Dámský stimulátor Jumbo
Erotické stimulační slůňátko z jemného gelového materiálu. Jeho tělo má dvojí použití neboť lze zároveň dráždit vaginální i anální část. Má 6 způsobů dráždění, způsob a intenzitu navíc můžete sama regulovat dálkovým ovladačem.
Cena: 1159,-

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky