Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nový rok se blíží: Zpestřete si sex

Zdroj: eroticstore.cz, ruzovyslon.cz, profimedia.cz

Víte, jak si v novém roce oživit váš sexuální život bez toho, abyste si zlomila končetiny při reprodukci sexuálních pozic z Kámasútry?

Netradiční potěšení

Dříve velice populární technika, která zaručovala zachování panenství u dívek, ale zároveň dokázala uspokojit oba partnery. O co se jednalo? O stehenní sex. Jak si dovedete jistě představit, spočívá v zasunutí mužství mezi stehna partnerky a v následné vzájemné stimulaci. Pro dívku to může být možná trošku obtížné, protože je třeba držet nohy pevně u sebe. Je to opravdu jemný způsob, jak si dobře užít a je především vhodný pro mladé páry anebo v případech, kdy nemůžete mít klasický sex!

  Zdroj: eroticstore.cz, ruzovyslon.cz, profimedia.cz

Tip Kafe.cz:

Starglide BIO gel

Lubrikační gel na vodní bázi s medicinálním složením v BIO kvalitě je vhodný pro citlivé sliznice. Obsahuje extrakty z Bio Aloe Vera a Bio Lékořice. Dermatologicky a mikrobiologicky testovaný, kompatibilní s kondomy – stoprocentně přírodní bez syntetických barviv a umělých konzervantů.

Cena: 222 Kč

I muži mají bod G

Věděla jste, že nejen ženy, ale i muži mají svůj bod G, který dokáže mužský orgasmus povznést do úplně jiných výšin? Jenže se nachází na jiném místě – v oblasti konečníku. Zkuste si zpestřit milování tím, že si zahrajete na schovávanou a bod najdete! Uvidíte, že se to partnerovi zalíbí a zažije něco nečekaného. Pokud se na vás podívá pohledem jako „Kam to proboha saháš?!“, nenechejte se odradit. Uvidíte, že vás nakonec pochválí. Zkuste nejdříve stimulovat prstem jen okolí bodu G a postupně jej i jemně zasunout. Nemusíte pokračovat moc hluboko… Méně je někdy více!

Zdroj: eroticstore.cz, ruzovyslon.cz, profimedia.cz  

Tip Kafe.cz:

Orgasmus Ice Efekt

Chcete prožít vášnivou noc? Pořiďte si Orgasmus Ice efekt. Jde o vysoce kvalitní a účinný gel k dosažení orgasmu s příjemným chladivým a zároveň dráždivým efektem. Orgasmus Ice efekt gel je lubrikant a zvlhčovač, který umocní sexuální prožitek. Hřeje,chladí, mírně pálí, prokrvuje sliznice, zvyšuje citlivost a dráždivost a tím usnadňuje dosažení orgasmu.

Cena: 417 Kč

Olejíček vás rozpálí!

Lubrikační gely a olejíčky dokáží sex velice zpříjemnit. Jsou především vhodné pro dráždění mužství rukou, neboť to nemá žádný podobný systém vlhnutí jako ženské orgány. Proto také muži většinou při sebeuspokojování používají nějaký ten lubrikant. Při dráždění jeho chlouby to však s množstvím nepřežeňte. Pro dívky je naopak vhodnější nanést štědré množství. Olejíček však můžete kápnout i na jeho a svůj hrudník a pak se jen mazlit – to dokáže skvěle rozpálit především ty z nás, které mají citlivé bradavky.

Zdroj: eroticstore.cz, ruzovyslon.cz, profimedia.cz  

Tip Kafe.cz:

Masážní olej Shunga Desire

Kvalitní masážní olej s jemnou vůní je vhodný k erotické masáži celého těla a je možné jej použít i jako lubrikační olej. V porovnání s běžnými silikonovými oleji určenými hlavně pro mazání při sexu krásně voní, a tak společný zážitek bude ještě příjemnější. Je hedvábně hladký, klouže po kůži a vyvolává pocit celkové extáze.

Cena: 439 Kč

Kafe.cz přináší vánoční vtip

Soudce se ptá obžalovaného: „Můžete mi vysvětlit, proč jste se během noci pětkrát vloupal do jednoho obchodního domu?“ Obžalovaný: „Víte, chtěl jsem dát manželce pod stromeček šaty.“ Soudce: „Dobře, ale proč ty další čtyři vloupačky?“ Obžalovaný: „Ona mě ty šaty poslala čtyřikrát vyměnit, protože se jí nikdy nelíbila barva.“

Jaké netradiční techniky máte v sexu ráda?

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky