Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nový klíč k hledání partnera: Kdo se k vám hodí podle jména?

Kdo se k vám hodí podle jména (1. díl: A-K)
Kdo se k vám hodí podle jména (1. díl: A-K)
Zdroj: Thinkstock.com

Existuje teorie, podle které mají energie jména. Především vaše první počáteční písmeno údajně dokáže přitáhnout do vašeho života toho pravého partnera. Ať už tomu věříte, nebo ne, je to docela zábavné čtení.

Diskutujte: Co vás přitahuje na vašem současném partnerovi a odpovídá počáteční písmeno jeho jména popsané teorii? 

Stejně jako se potkávají lidé, potkávají se i jména. Každé si nese svoji energii, někoho přitahuje a jiného odpuzuje. Která jména se k vám hodí?
Důležitým prvkem vašeho jména je jeho počáteční písmeno. Prostudujte si základní charakteristiku a dozvíte se, kdo se k vám hodí nejlépe a komu byste se měli raději vyhnout.
Jestliže jméno vašeho partnera začíná stejným písmenem jako to vaše, počítejte s tím, že všechno, co platí na vás, se ještě násobí. Dva kohouti na jednom smetišti se potom musejí nějak rozumně domluvit.

Kdo se k vám hodí podle jména (1. díl: A-K)


A - Rozený vůdce, má sílu dokázat vše, co si umane. 

Vyhovuje vám partner, který vám tento rozmach umožní. Bude vás podporovat a vy pro něj budete inspirací. Jeho jméno by mohlo začínat písmenem F nebo I, ačkoli to vás občas znervózňuje. Nicméně obě vám dokážou vytvořit zázemí a pomohou budovat kariéru. Problémy můžete mít naopak s E, které vás dokáže obratně ponoukat. Eva s Adamem by o tom mohli vyprávět! Zatímco on by nejraději vládl a čekal na ocenění, jí to připadá směšné.

B - Dokáže se všemu a všem dobře přizpůsobit.  

Umíte vytvořit domácí pohodu, což ocení lidé písmene O. Kníže Oldřich dobře věděl, v čem je Boženina největší síla. Harmonické je i spojení s D. Činorodý člověk D dokáže přijmout odpovědnost i za vás. Poněkud složitější vztah budete mít s P, které je tak uzavřené, že se mnohdy nedozvíte, co vlastně chce.

Kdo se k vám hodí podle jména (1. díl: A-K)

C - Umí velmi šikovně spřádat dlouhé plány. 

Nejraději byste jen snili v létě na rozkvetlé louce. Jste vyhlášení krasavci, přitahujete kdekoho. Ze zájemců si vybírejte ty, kteří vám vaše sny pomohou realizovat. Bude to určitě energické a poctivé A, pilné a zdatné H nebo ušlechtilé M. Vztah se zahloubaným P může být dost nepřehledný, neboť to už jste snílci dva a jenom ze snů se dá žít těžko.

D - Realista a vyhýbá se snění. 

Všechno kolem vás musí mít řád a blížit se k dokonalosti. Nejlépe vyhoví T, neboť je chápavé a tolerantní, nebo A, protože nesnáší nedokonalost. Rozumět si budete i s F - ochotně plní úkoly, které mu někdo zadá. Bouřlivý bude váš vztah s dominantním A a k nepříčetnosti vás dožene E, když si na poslední chvíli rozmyslí to, na čem jste se dohodli před čtrnácti dny.

E - Gejzír nápadů, podnětů a nových myšlenek. 

Obdivuhodně se v tom doplňujete s R, které je komunikativní a má dobrodružné srdce. Podobně chápavé je i T, které ještě dokáže vytvořit domácí pohodu. Složité to mají „éčka“ s přecitlivělým S, které může vaše nápady chápat jako nebezpečné hrátky. Zajímavé může být soužití s vynalézavým V, hlavně pro vaše sousedy. Možná od vás z domova vycházejí podivné zvuky a sem tam něco bouchne. Ale protože jste jinak slušní lidé, mávnou nad tím rukou. 

F - Miluje rodinu a chce v ní být obdivováno. 

Najděte si L, které s vámi sdílí lásku k umění, nebo šarmantní I. Rozumět si budete i s empatickým Č. Naopak italskou domácnost povedete s N. Jestliže hodláte založit vztah se S, řádně to zvažte, neboť by ho vaše postrkování mohlo dohánět k pláči nebo do hospody. 

Přečtěte si písmena G-K

Přečtěte si písmena L-Z

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky