Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nevíte, jak ven z krize? Pomůže vám Manuál úspěšné ženy

Nevíte jak ven z krize? Pomůže vám Manuál úspěšné ženy
Nevíte jak ven z krize? Pomůže vám Manuál úspěšné ženy
Zdroj: Reklamní sdělení

Může vás trápit ledacos. Nevydařený vztah, neúspěch v práci, touha po mateřství, nefunkční rodina, nepřízeň osudu nebo cokoliv dalšího. Jak si s krizí poradit se dozvíte na konferenci, která se koná 5. listopadu 2011 v Grand Hotelu Bohemia v Praze. Napište nám do redakce svůj příběh. Máme vstupenky! (komerční sdělení)

Diskutujte: Co vytáhlo vás ze životních krizí?

Nevíte, jak ven z krize? Zeptejte se „MUŽe“!

Může to být vlastně cokoliv. Nevydařený vztah, neúspěch v práci, touha po mateřství, nefunkční rodina či nepřízeň osudu. Nebo ty každodenní „maličkosti“ – partnerská hádka, roztržka s kolegy, zlobení se s dětmi. A ruku na srdce, která z nás to nezná?

  • Zúčastněte se konference 5. listopadu 2011 v Grand Hotelu Bohemia v Praze.

Z malé nenápadné krize se ale může vyklubat pěkný průšvih. Jak daleko to můžeme nechat dojít? Jak se krizi postavit? A hlavně – jak vůbec takovým situacím předcházet a zachovat si klid? A konečně nejdůležitější otázka – jde to vůbec? „Když chcete být zdravé, musíte dbát na prevenci, když chcete být krásné, musíte dbát na prevenci,“ říká Laura Janáčková, známá psycholožka a sexuoložka z Institutu partnerských vztahů. „A prevence vás nemine ani tehdy, chcete-li mít „uklizeno“ v duši a kolem sebe. Krizím se lze zkrátka s trochou dobré vůle vyhnout,“ doplňuje Janáčková. Zná snad recept na úspěšné zvládnutí krize a jejímu předcházení?

Nevíte, jak ven z krize? Pomůže vám Manuál úspěšné ženy

Zdá se, že ano. A proto je také jednou z osobností, které můžete potkat v sobotu 5. listopadu na setkání Žena a krize – koná se pod hlavičkou projektu „MUŽ“ aneb Manuál úspěšné ženy. Pokud tedy ještě nemáte program, věřte, že „MUŽ“ je správnou volbou. Setkáte se tváří v tvář se známými osobnostmi, příběhy a tématy, které píše sám život. O krize, které ženy na cestě životem provázejí, cesty a metody, jak je zvládnout, tu nouze rozhodně nebude.

Například téma mužského a ženského přístupu ke krizím a jejich zvládnutí je parketa pro psycholožku PhDr. Martinu Trojanovou: „Muži a ženy reagují na krizové situace velmi rozdílně."

Eva Palacká, poradkyně Mary Kay, se s vámi podělí o příběh, ve kterém stačilo pár vteřin a všechno bylo jinak… Přijďte se podívat, jak.

Čekají vás i výsledky exkluzivního průzkumu Žena a štěstí, který právě dokončuje skupina GfK Czech.

  • „Člověk se plně projeví, teprve když změří své síly s nějakou překážkou.“ Slova francouzského spisovatele Antoine de Saint-Exupéry jsou pravdivá. Odhoďte zábrany a projevte se!

Více informací najdete www.manualzeny.cz nebo na webu ZDE 

Nevíte jak ven z krize? Pomůže vám Manuál úspěšné ženy

 Jste v životní krizi? Napište nám během středy a čtvrtka do redakce svůj příběh na adresu divisova@sanoma.cz
Dvě z vás, které to podle psychologů, se kterými spolupracujeme, potřebují nejvíc, získají vstupenku na konferenci.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky