Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nejzajímavější informace o sexu

Nejzajímavější informace o sexu
Nejzajímavější informace o sexu
Zdroj: ISIFA

Kafe.cz vám přináší každou neděli nový článek do rubriky Erotika a sex: Sex na neděli. Témata vybíráme na základě čtenářských přání, které nám můžete i vy napsat na redakce(zavináč)kafe.cz nebo do komentářů pod články.

Podle všeobecné známé rady Miroslava Plzáka, že by měly být pro sex určeny dva pevné dny v týdnu, se tedy tak přesně neřídíme, ale příležitostně přidáváme nášup i během týdne. A protože je doba dovolených, připravili jsme pro vás první část souhrnu toho, co se na Kafe.cz o sexu v uplynutých měsících nejvíce četlo.

Pikantní sexuální rekordy

Nejmenovaný pacient amerického sexuologa Roberta Dickinsona má penis dlouhý 33,4 cm. Neoficiální rekord je pak neuvěřitelných 41 cm! A nejmenší penis? Jeden centimetr!

Sex: Šokující fakta

Věděla jste, co vám hrozí při orálním sexu, zkoušení poloh z Kámasútry?

Orální sex: Jak na to?

Orální sex – samostatná a příjemná nejen postelového dovádění, či úžasná součást předehry. Existují však muži, kterých se jejich partnerka „tam dole“ pusou nikdy ani nedotkla.

Sex při menstruaci

Některá žena je zásadně proti tomu, jiná naopak sex při menstruaci vyhledává – je totiž citlivější a vše víc prožívá. Mělo by být milování v oněch dnech tabu, nebo naopak?

Orgasmus na dosah

Potřebujete vylepšit svůj sexuální život a přitom snadněji a rychleji dosáhnout orgasmu? Pak určitě čtěte dál a sbírejte inspiraci pro svou fantazii.

A co zajímá vás?

Přečtěte si také:

Rubrika Erotika a sex

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Holdujeme společnému sledování porna!

Holdujeme společnému sledování porna!

Sledování porna v páru může být vítaným zpestřením sexu – tedy pokud se líbí oběma a dokáže vás příjemně navnadit. V opačném případě může vztahu spíš…

Akční letáky