Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Největší erotické sny našich čtenářek

Největší erotické sny našich čtenářek
Největší erotické sny našich čtenářek
Zdroj: www.Thinkstock.cz

Sny jsou nejen od toho, aby se snily, ale také, aby se realizovaly! Říká se, že se v nich zobrazují naše skryté touhy.

Ladislava (25): Sex se dvěma muži

„Mám jeden velký sen, který se mi zdá pravidelně. Vím, že bych ho moc chtěla prožít, ale zatím si to netroufám ani nikomu říct.

  • V tom snu jsem v posteli se dvěma neznámými muži. Oba jsou krásní, svalnatí, mulati s kudrnatými černými vlasy…

Vyzkoušíme všechny možné i nemožné polohy, sex je intenzivní a nesmírně vzrušující. Oba se mi naplno věnují a nenechají mě ani chvíli v klidu. Maximálně si tu trojku všichni užíváme a já nechci, aby to skončilo. Jenže v tu chvíli se vždycky probudím, samozřejmě totálně vzrušená. Vím, že sex se dvěma muži bych chtěla vyzkoušet, moc mě láká, ale nevím, zda se k tomu někdy odhodlám.“

Lenka (30): Milování s gynekologem

„Možná budu někomu připadat divná, ale mě už několik let velmi přitahuje můj gynekolog. Je to muž středního věku, žádný krasavec, ale má v sobě něco, co mě vzrušuje.

  • A tak se mi občas zdává (a moc bych si to přála zažít), jak se obyčejná prohlídka zvrhne ve vášnivé milování přímo u něj v ordinaci.

Nemůžu si pomoct, i když mám stálého partnera a po jiných se nedívám, toto mě prostě láká, i když vím, že se mi to jen stěží někdy splní.“

Ilona (35): Sex se ženou

„Jsem vdaná, mám dítě a sex se ženou mě nikdy nelákal. Tedy až donedávna. Je to asi rok, co si neustále představuji, jaké by to asi bylo.

  • Dokonce jsem se začala otáčet po pěkných holkách a kolikrát se mi zdálo, že se miluju se svou kamarádkou!

Manžel není zrovna romantik, nemá rád předehry a sex s ním je vždycky rychlovka. Já bych chtěla něhu, dlouhé mazlení, hlazení, dotyky, polibky. Možná právě proto sním stále častěji o tom, jaké by to se ženou v posteli bylo...“

Anna (39): Pořádné orgie

„Celý život jsem byla věrná, vždycky jsem měla jen jednoho muže. Možná právě proto se mi zdává o velkých orgiích. O sexu absolutně bez zábran, při kterém si užívá doslova každý s každým.

  • Jsme ve velké zahradě s bazénem, v které je asi padesát lidí. Muži i ženy. Všichni nazí a nebrání se jakýmkoli praktikám, oddávají se vášnivému milování – v párech, ženy s muži, ženy se ženami, anebo ve skupinkách.

Nechám se atmosférou zcela pohltit – užívám si sex ve vodě, pak na souši se třemi muži naráz, poté se ženou, s párem… Zkoušíme polohy, o kterých jsem ani nevěděla, že jsou. Prostě maximální paráda. Moc bych si to přála vyzkoušet, ale nevím, zda bych se dokázala tak odvázat a neměla strach z následků.“

Jolana (42): Výprask a vášnivý sex

„Jako holka jsem nikdy nedostala na zadek, rodiče na mě ruku nevztáhli. Možná ale právě proto mě láká zkusit, jaké to je dostat výprask na holou. Nejde mi o nic drastického, spíš rukou či vařečkou.

  • Představuji si, jak mě muž ohne přes stůl, stáhne kalhotky a pořádně mi naplácá. A potom? Bolest vystřídá slast při vášnivém milování.

Vezme si mě tak trochu násilím, vášnivě a dlouho se milujeme. Je to tak intenzivní, jako nikdy před tím. Tolik můj sen. Problém ale je, že nevím, jak jej realizovat. Partner je spíš konzervativní a tyto sklony nemá…“

Jaký je váš největší erotický sen?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky