Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nejlepší způsoby, jak mu dát najevo, že ho milujete

Nejlepší způsoby, jak mu dát najevo, že ho milujete
Nejlepší způsoby, jak mu dát najevo, že ho milujete
Zdroj: Thinstock

To, že někoho milujete, můžete dát najevo i jinak než slovy. Přinášíme sedm nejlepších způsobů, jak říct partnerovi, že vám na něm záleží.

Když někomu řeknete »Miluji tě«, je to sice krásné vyznání, ale pokud ho opakujete pořád dokola, může se časem omrzet. A tak jsme zjišťovali, jakými jinými způsoby můžete dát partnerovi najevo, že ho milujete.

Mohlo by vás také zajímat: 12 zvyků, které dodržují šťastné dvojice nebo Důkazy, že vás miluje (i když to neříká)

Věděli jste, že:
  • 66 % lidí dává přednost vyznání lásky pomocí SMS.
  • 24 % lidí vyznává lásku e-mailem.
  • 14 % lidí nechává milostné vzkazy na Facebooku.

1. Pošlete mu provokativní SMS

Je běžný všední den. On je v práci a najednou mu na mobil přijde zpráva. Nestačí věřit svým očím. Takovou SMS od vás ještě nedostal! Projděte internet a inspirujte se. Zpráva, kterou nečeká, musí být lehce erotická, ale zároveň musí jasně říct, že on je muž vašeho života.

Nejlepší způsoby, jak mu dát najevo, že ho milujete Nejlepší způsoby, jak mu dát najevo, že ho milujete Zdroj: Thinstock

2. Udělejte za něj práci

Poslední dobou toho má v práci moc a je unavený. Udělejte za něj jednu věc, kterou běžně dělá on, a uvidíte, jak ho to potěší. Třeba posekejte trávník anebo umyjte auto. Pochopí, že vám na něm záleží, a příště zase udělá on něco pro vás.

3. Najděte společného koníčka

Víte, že miluje squash, ale nemá ho s kým hrát. Obětujte se a navrhněte, že začněte hrát s ním. Najdete společného koníčka, který by bavil oba dva. Tak nejlépe strávíte společné chvíle a ještě mu dokážete, že jste ženou i do nepohody.

4. Dejte mu najevo, že si ho ceníte

Partner má těžkou práci a snaží se, aby vydělal peníze. Dejte mu najevo, že si ho vážíte a ceníte si toho, co pro vás dělá. Nevyčítejte mu, že je málo doma. Ukažte, že pro něj máte pochopení.

Zdroj: Profimedia.cz, úvodní foto Petry Němcové Alo.cz (zveřejněno s laskavým svolením ALO diamonds

5. Připravte mu doma překvapení

Dobře víte, že miluje historii. Udělejte mu radost a doma mu udělejte jeho vlastní koutek s obrazy a sochou antických hrdinů. Připravte mu místo, kde se bude cítit dobře a kde může odpočívat – s tím, co má rád. Takovému překvapení po návratu z práce neodolá.

6. Pozvěte ho na schůzku

Udělejte něco, co od vás nečeká. I když spolu chodíte několik let, pošlete mu mail a pozvěte ho na romantickou schůzku ve dvou. Večeři při svíčkách si můžete dát doma i v restauraci a večer pak zakončit vášnivým milováním, něčím, na co u vás opět není zvyklý.

7. Zařiďte mu projížďku drahým autem

Víte, že váš partner sní o projížďce ve Ferrari či jiném drahém autě. Koupit si ho se svými příjmy moct nikdy nebude, ale nepochybně bude šťastný, když mu zařídíte projížďku v jeho vysněném voze. Existuje spousta agentur, které takovou službu nabízejí, a nabídky se často objevují i za výhodnou cenu na slevových portálech.
Nejlepší způsoby, jak mu dát najevo, že ho milujete Nejlepší způsoby, jak mu dát najevo, že ho milujete Zdroj: Thinstock  

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky