Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Pánové v letech: Jejich recept na mladistvý a přitažlivý vzhled vás asi překvapí

Muži v letech
Muži v letech
Zdroj: Instagram
Prohlédněte si všechny fotografie (10)

Věk je jenom číslo! Tahle větička přijde dvacetiletým směšná a třicetiletým nudná, ovšem jakmile dotyčným táhne na čtyřicet či více, začne nabývat ohromných rozměrů a stává se doslova mantrou. Ano, je to tak, stárnutí je nezvratný proces, na který je potřeba si zvyknout, ale na druhou stranu, rozhodně není na místě rezignace.

Prohlédněte si pozorně naší galerii, ve které najdete pány s několika křížky na bedrech a prošedivělými vlasy, přesto jsme ale přesvědčeni, že se vám při pohledu na ně zrychlí tep a v hlavě poběží zajímavé myšlenky. Pánové totiž jasně ukazují, že do starého železa rozhodně nepatří!

A co za jejich záviděníhodným vzhledem je? Chuť žít! A samozřejmě také pravidelný pohyb, i když to někteří nechtějí slyšet, je to tak, jen pravidelný pohyb dokáže tvarovat těla k naší spokojenosti. Někteří pánové z naší galerie se hlásí k vegetariánství nebo veganství, všichni ale potvrzují, že se snaží stravovat zdravě, alkoholu se nezříkají, ale rozhodně se pravidelně neopíjejí a to samé platí i o cigaretách. Mezi našimi sympaťáky najdete jen jednoho pravidelného kuřáka.

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky