Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nebojte se latexu při sexu! Tipy pro začátečníky

Zdroj: iStockPhoto.com

Napadlo vás, jaké by mohlo být milování v latexu, ale chyběla vám k němu odvaha? Už nemusí! Přinášíme skvělé tipy pro začátečníky, kteří se chtějí dozvědět víc!

Latexové oblečky má většina z nás spojené s trošku tvrdším sexem. Jejich podstata je ale jiná. Především jde o to, aby se v nich jejich nositelka cítila sexy. Latex pevně obepíná její tělo jako druhá, lesklá kůže a skvěle zvýrazňuje její křivky. On si může oči vykroutit. Ona se v lesklém oblečku cítí chlípně.

1. Nejprve zkuste dotyky

Začínáte? Ještě než si koupíte drahý latexový obleček, zkuste vašeho miláčka pohladit obyčejnou gumovou rukavicí, kterou jistě máte doma. V žádném případě ale nemyslete na úklid. Pokud to nejde, zavažte si oči. Hlaďte jej a myslete na to, že mu chcete naservírovat zajímavý předkrm pozdějších rozkoší.

2. Zajděte do sexshopu

Zajděte si do sexshopu a začněte koupí doplňků. Rukavice, punčochy, opasek… Těmi obohaťte svůj milostný život dřív, než se navléknete do latexu od hlavy až k patě. Pokud se stydíte, můžete objednávat pomocí internetu z pohodlí domova.

3. Zkuste tekutý latex

Pro začátek se perfektně hodí latex, který se dá na tělo (samozřejmě čisté a zbavené chloupků!), které jste předtím namazali krémem, natřít štětcem. Udělejte si ale předtím raději test na alergii.

4. Oblékání a svlékání

Dejte pozor na dlouhé nehty, které mohou latex poškodit. Než s ním začnete manipulovat, sundejte si všechny prstýnky a řetízky. Oblékání usnadní dětský pudr na kůži.

5. Nezapomínejte na hygienu

Asi není třeba připomínat, že hygiena je v tomto případě více než důležitá. Do latexu se oblékáte nazí, a tak je potřeba jej pravidelně čistit speciálními přípravky, které jsou určené k tomuto účelu. Těmi latex postříkejte a nechejte chvilku působit. Hodně přípravků působí také antistaticky. Nikdy nesušte na topení!

6. Jak pečovat o latex

Po čištění je třeba latex znovu vyleštit. Pomocí speciálního spreje bude latex opět hladký a lesklý. Pro uchování poprašte latex dětským pudrem nebo speciálním pudrem na latex. Neslepí se a zůstane elastický.

7. Kam obleček uložit

Latex musí vždy viset, v žádném případě jej tedy neskládejte. Na světlo citlivý latex je lépe uchovávat v temnu, sluneční paprsky mu totiž škodí.

8. Když chcete experimentovat

Pokročilým jsou určeny bizarnější kousky, jako jsou masky se zdrhovadlem, latexové ponožky, stahovadla na krk.

Kafe.cz zjistilo:

Erotické hrátky s latexem, aneb Tipy jak na to

latexlatex

1. Kontrolorka hygieny v latexu vyšetřuje tělo milého rukavicí. Zjistí, že je úplně celý špinavý. Fuj, fuj! Hned do sprchy a opláchnout ta nejvíce špinavá místa!

2. Pokojská oblečená v latexu právě převléká polštář a přitom velmi svůdně vystrkuje zadeček. Přijde její vyčerpaný pán, kterému musí pomoci se svlékáním. Ukládá jej do postele. Co se stane pak? Něco hodně hříšného!
 

Petra (38 let): Proč miluju latex?
„Tělo je v něm pevné a sexy, nahé, a přece oblečené. Jeho dotyky nepociťujete přímo na kůži. Je to něco docela jiného!“

 

latexový korzet

Tip Kafe.cz

Latexový korzet

Černý latexový korzet Sharon na ramínka má formované košíčky. Menší ňadra náhle nevadí.

Cena: 989 Kč (erotika.zivotvpohode.cz) 

 

latexový komplet

Tip Kafe.cz

Latexový komplet

Latexový komplet, ve kterém budete svůdná, sexy a především skoro celá zahalená v latexu.

Cena: na vyžádání (mhsexshop.com) 

 

latexové body

Tip Kafe.cz

Latexové body

Rafinované latexové podvazkové body. Vpředu se zapínáním na zip.

Cena: 1165 Kč (sexshop1.cz) 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky