Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Muži drží spolu, aneb jeho kamarádům nevěřte!

Zdroj: Profimedia.cz

Vždycky si budou »krýt navzájem záda«, a to i v případě, že se neznají! Mužská soudržnost nezná hranic, jedno je však jisté, žádnou osobu ženského pohlaví za ně nepustí!

Proč koketuje s tím prodavačem?

Vybíráte spolu ve zlatnictví dárek k vašim narozeninám, v kočárku spokojeně odpočívá vaše miminko... To je přece velmi příjemná činnost! Prodavač je milý, nicméně zdá se vám, že ten úsměv, se kterým si vás se zájmem po očku prohlíží, je nejen oceňující, ale i poněkud pobavený. Váš manžel je dnes úžasný, vtipný, galantní a zdá se, že šetřit na vás také rozhodně nebude.

Kamarád ze základní školy? Omyl...

Jen proč vám přijde, že ti dva spolu takřka koketují? Vypadají jako dva dávní kamarádi přinejmenším ze základní školy. Očividně si padli do oka. Nákup je úspěšně ukončen, loučíte se. Při odchodu jste postřehla, jak milý pan prodavač na vašeho manžela významně mrknul. Nechápete.

Zdroj: Profimedia.cz

»Chlapák« a krkavčí matka

Možná byste pochopila, kdybyste zmíněný obchůdek navštívila o týden dříve. Váš milý tu totiž obdarovával svou kolegyni z práce... Představte si však opačnou situaci - za pultem je paní a vy kupujete svému milenci sponu do kravaty. Za týden jste tu s manželem a růžovým kojencem v kočárku, opět kupujete sponu do kravaty. Paní na vás ale rozhodně přátelsky nepomrkává – zatímco on by byl ve stejné situaci »chlapák«, vy budete dozajista krkavčí matka a nezodpovědná osoba.

Tajné spiknutí

Mezi muži totiž existuje jakési pradávné nevyřčené společenství (kam se na ně hrabou svobodní zednáři). Muži byli vždy větší, fyzicky silnější a po tisíciletí vládli světu. Ženy neměly dlouhá staletí do mužského světa přístup. A v tom se, milé dámy, zas až tolik svět nezměnil.

Kafe.cz přináší názory

Michal (37)
Co se týče názoru na to, že chlapi »drží basu«, tak to je ve vztahu k ženám pravda. Ženy jsou spíše individualistky. Je to asi dáno historicky. Při lovu jak zvířata, tak lidi (samci) museli táhnout za jeden provaz, tak jsou to možná pozůstatky. Chlapi to tak cítí a jsou to tím pádem ti »spiklenci«.
Magda (30)
Setkala jsem se s tím a je to pravda. Ačkoliv je to pro mě někdy těžké pochopit, přátelství a spiklenectví mezi muži tady je. Vždycky si budou krýt záda a nikdy nebudou pomlouvat toho druhého před jeho ženou. Někdy je to závíděníhodné a někdy k vzteku!
Saša (27)
Je to tak. A naprosto nesouhlasím s tím, když se kryje nevěra. Jinak mi to jejich »chlapi sobě« vůbec nevadí. Taky muže nenutím poslouchat naši holčičí drbárnu na kafíčku.

Inspirativní kniha

Muži instinktivně drží při sobě. V knize »Co si muži nepřejí, aby ženy věděly« její dva mužští autoři uvádějí, že: „Podezříváte-li vašeho muže z nějakého prohřešku, můžete si být 100 % jistá, že je vinen, jestliže jakýkoliv jiný muž vystoupí na jeho obranu“.

Tip Kafe.cz

Zdroj: Profimedia.cz

Smith A Doe: Co si muži nepřejí, aby ženy věděly

Nakladatelství Pragma

Cena: 148 Kč

Souhlasíte, milé dámy (a případně i odvážní pánové), s autory zmíněné knihy? 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky