Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Mobily ničí vztahy

Zdroj: Profimedia.cz

Mobilní telefony, to je prokletí! Alespoň co se týče partnerských vztahů! Vždyť většina nevěr praskne právě díky mobilům. A je toho mnohem více...

Sáhněte si do svědomí! Kolik vztahů jste ukončila (anebo začala) díky textové zprávě? Je to totiž tak jednoduché. Pomocí klávesnice vyťukáme snadno i to, co by nám skrz rty prošlo stěží. Po telefonu si můžete užívat sex (stačí cvaknout a poslat ememesku), v seznamu zpráv však můžete najít i důkaz o partnerově nevěře! Zde je pět ukázek toho, jak nám mobily nejčastěji komplikují partnerské vztahy.

Láska a mobil Láska a mobil Zdroj: Profimedia.cz

Lechtivé textovky

Pikantní esemesky se díky mobilům posílají ve velkém. Podle statistiky obdrželo či poslalo erotickou zprávu 89 procent uživatelů internetu. V evropských statistikách vedou Švédové – 40 procent z nich si „prasečinky“ posílá pravidelně. Velmi často bohužel ne svému stálému partnerovi.

„Mobilní“ rozchod

V téhle poněkud zbabělé „kratochvíli“ vedou Francouzi. Každý třetí rozchod proběhne právě prostřednictvím mobilu.

Slídění v telefonu a prokázaná nevěra

Každá třetí Češka přiznává, že partnerovi občas v jeho mobilu „surfuje“. Díky tomu se téměř tři čtvrtiny všech prokázaných nevěr provalí právě díky mobilnímu telefonu.

Láska a mobil Láska a mobil Zdroj: Profimedia.cz

Lhaní v textovkách

Jde to snáz než v životě. Není vidět, jak se tváříme, neprozradí nás ruměnec. Největšími lháři jsou Francouzi (30 % lidí přiznává, že v esemeskách běžně lže), nejmenšími Němci (12 % přiznání). Asi je to jejich národní přesností a pedantností, domnívají se vědci.

Textová omluva

Omluvit se partnerovi za vlastní chybu tváří v tvář, to umí málokdo. Proto to mnohdy řešíme prostřednictvím mobilu. Nejčastěji to jsou znovu Francouzi (31 % omluv partnerovi má formu 160 sms znaků). Češi na tom nejsou o mnoho lépe (27 %).

A co vy? Také si myslíte, že mobilyničí vztahy? Jak? Napište nám do diskuse pod článkem.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Co poznáte z řeči těla

Chystáte se na první rande a nevíte, co si o vašem partnerovi myslet? Pak pozorně sledujte řeč jeho těla. Prozradí vám totiž mnohem víc, než by se…

Akční letáky