Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Randy zemřel několik měsíců před svou svatbou, přesto se objevil na fotografiích

Ale měla ho alespoň na fotografii.
Ale měla ho alespoň na fotografii.
Zdroj: Kristie Fonseca
Prohlédněte si všechny fotografie (17)

Dabbie Gerlach a Randy Zimmerman se velmi milovali a plánovali svatbu na krádné datum 11. 11. 2018. V únoru však přišla rána, Randy zemřel při autonehodě. Několik dalších měsíců bylo pro Debbie velmi náročných, ona však zůstala silná a v ono magické datum vznikly svatební fotografie. A je na nich i Randy. 

Arizonská fotografka Kristie Fonseca obdržela před několika týdny hovor od mladé dámy s žádostí o svatební fotky. Na tom není nic záhadného, Kristie je velmi vyhledávaná umělkyně a začala hledat místo v diáři. Ještě, než ale mohla začít s nevěstou cokoliv plánovat, předběhla ji mladá žena hned s dvěma zásadními informacemi. Musí fotit 11. 11. 2018 a její snoubenec je po smrti. Z toho byla Kristie trochu v šoku, ale jen do chvíle, kdy jí Debbie vysvětlila o co jde. 

"Měla jsem se 11. 11. vdávat, ale můj muž se zabil na motorce... Je to pro mě těžké, ale chci si vzít svoje svatební šaty a být s ním alespoň v myšlenkách v onen den, kdy jsem se měla stát jeho ženou. Umožníte mi to?" zněla její otázka směrem k fotografce a ta souhlasila. Obě ženy se sešly na poušti v Arizoně a začaly fotit. 

"Během celého dne byla obloha zatažená a chvílemi hrozilo, že bude pršet. I přesto bylo krásně teplo a vál jemný vítr. Během focení mi Debbie vyprávěla její a Randyho příběh. Jak se seznámili, zamilovali, jak byli na prvním rande a, že ji požádal o ruku při nádherném západu slunce. Nechápu jak to, ale ke konci focení, když se smrákalo, se najednou obloha roztrhala a nastal ten nejkrásnější západ slunce, jaký jsem za posledních pár let viděla. Deb se rozplakala s tím, že to je přesně ten západ slunce, jaký si přála a jaký byl tehdy, když před ní Randy poklekl. Honem jsme dál fotily, abychom měly co nejvíce snímků a za mě to jsou naprosto dokonalé fotky," vzpomíná na focení Kristie. 

Ta pravá práce však teprve měla přijít. Debbie si přála, aby na fotkách byl i její milý a tak Kristie dodala spousty fotek Randyho, které fotografka postupně vyřezávala a doretušovávala Randyho na fotky jeho snoubenky. Výsledkem jsou velice dojímavé snámky, kde je vedle žijící ženy náznakem zobrazen její muž, jak ji objímá, líbá, hladí a dohlíží na ni. 

Ať je mezi nebem a zemí cokoli, Debbie si je jistá, že Randy ji nikdy úplně neopustí a ví, že při focení zkrátka byl. Není tedy jediný důvod, aby na fotkách nebyl vidět i on. Od onoho data také Debbie nosí na ruce vybraný snubní prstýnek a čeká, až se rána po její ztráte zahojí a ona bude schopná jít dál. 

Další fotografie můžete vidět na webu fotografky Kristie Fonseca.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky