Místa, kde číhají volní muži

17 míst, kde opravdu můžete potkat toho pravého

Možná jste propadla dojmu, že už se nikdy s žádným novým, nezadaným chlapíkem neseznámíte.To je ale mylný dojem! Kafe zná celou spoustu míst, kde je budete potkávat denně.

Diskutujte: Kde jste naposledy potkala nezadaného chlapíka?

Šestadvacetiletá účetní Anička se před rokem a půl rozešla s přítelem a od té doby na žádného zajímavého muže nenarazila. „Mám pocit, že od té doby, co jsem dostudovala, můj život ustrnul ve vyjetých kolejích a nemám šanci seznámit se s nikým novým. Kde taky. V práci? Tam jsme skoro samé ženské. Jediní kluci, které znám, jsou partneři mých kamarádek. Mám strach, že takhle to bude už pořád,“ uvažuje. Zatímco v době studií bylo snadné navazovat nové známosti v rámci přednášek nebo na koleji, všední „dospělý“ život tolika seznamovacími příležitostmi neoplývá. To ovšem neznamená, že si je nemůžete vytvořit.

Kde se rozhlížet po adeptovi na partnera

1. V baru

Sblížit se v baru je tak snadné! Zvlášť v pátek nebo v sobotu večer, kdy se lidé chodí bavit. Určitě je lepší vyrazit s kamarádkou a poohlédnout se po účastnících nějaké pro změnu pánské jízdy.

17 míst, kde opravdu můžete potkat toho pravého

2. V supermarketu

Záminek k hovoru tu najdete spoustu a navíc je velmi pravděpodobné, že vámi vyhlédnutý objekt bydlí někde v okolí a budete se setkávat častěji. Zkuste roztomile „zatápat“ mezi motoristickými potřebami.

3. Na internetu

Můžete zvolit některou z internetových seznamek. Podle statistik třetina české populace nezadaných zkouší seznámení přes internet. Každému pátému to dřív nebo později vyjde. Anebo můžete někoho, kdo se vám už dlouho líbí, požádat o přátelství na Facebooku a zkusit s ním flirtovat z bezpečí svého počítače.

4. V knihkupectví

Hledání určité knihy nebo autora vám poskytne výtečnou záminku k seznámení. Nehledě k tomu, že podle hesla „Řekni mi, co čteš...“ můžete ihned odhadnout charakter vyhlédnutého chlapíka.

5. V kostele

Platí totéž, co v baru. Není to pro každého. Pokud ovšem hledáte rodinný typ, muže, který bere vztahy vážně, pak jste na správném místě.

17 míst, kde opravdu můžete potkat toho pravého

6. U kávovaru

I když máte pocit, že svůj pracovní kolektiv znáte jako své boty, čas od času se tam objeví někdo nový. Právě firemní kávovar je to správné místo, kde se s ním dát do řeči. O společná témata v tomto případě nebude nouze.

7. Na farmářském trhu

Tržiště s lokální zeleninou, sýry, uzeninami a jinými lahůdkami se objevila ve všech větších městech. Přímo se tu nabízí příležitost poprosit sympatického gurmána o pomoc při výběru dokonalé kombinace sýra a bílého vína... které pak můžete společně vypít.

8. V jazykovce

Pokud máte pocit, že v době studií jste potkávala spoustu zajímavých chlapíků, není nic snažšího, než se vrátit zpátky do školních lavic. Společná škobrtnutí nad prvními stránkami cizojazyčné učebnice mohou sloužit jako záminka ke sblížení.

17 míst, kde opravdu můžete potkat toho pravého

9. Na večírku

I když máte pocit, že všichni vaši kamarádi jsou zadaní, neodmítejte pozvání na večírky, oslavy a party. Kdykoli tam přece může dorazit někdo, kdo se právě s někým rozešel!

10. V posilovně

Nepropadejte předsudku, že všichni muži, kteří chodí cvičit, skončili s četbou u knihy „O letadélku Káněti“. Možná by vás leckterý z nich překvapil. Než takového potkáte, jako bonus zhubnete a vypracujete si postavu.

17 míst, kde opravdu můžete potkat toho pravého

11. Na procházce se psem

Pokud ho nemáte, okamžitě si ho pořiďte! Podle statistik mají nezadaní pánečkové a paničky šestkrát větší šanci se s někým seznámit než ostatní. Neexistuje lepší záminka k seznámení, než je přátelský a komunikativní labrador, zlatý retriever nebo Jack Russelův teriér. Raději se ovšem vyhněte plemenům, která by sympatické muže mohla odradit, jako je čivava (nechcete přece vypadat jako Paris Hilton) nebo pitbull (mohl by vzbudit dojem, že před lidmi chcete bránit, a ne se s nimi seznamovat).

12. V kurzu vaření

Pořádá je řada luxusnějších hotelů. A budete se divit, kolik mladých a pohledných mužů se dnes chce učit vařit na té nejvyšší úrovni. Využijte toho... a příští jídlo si už můžete uvařit společně u vás doma.

17 míst, kde opravdu můžete potkat toho pravého

13. Na ochutnávce vín

Čas od času je pořádá většina vinoték, vinných barů nebo soukromých vinařství. A většina mužů, kteří milují víno, prostě neodolá tomu, aby vás mohli poučovat. Ochutnávejte a naslouchejte!

14. Na svatbě

Svatby vašich přátel a přátel vašich přátel jsou tu přece proto, aby se ti dosud nezadaní mohli také brzo ženit a vdávat!

15. Při běhání

Chodíte-li pravidelně běhat, zkuste navštívit některou hromadnou běžeckou akci, jako byl třeba loňský desetikilometrový Nike Run Prague. Také tu potkáte sportovce, ovšem trochu jiného ražení než ti, co chodí do posilovny.

17 míst, kde opravdu můžete potkat toho pravého

16. V obchodě s elektronikou

Ano, tohle je to pravé místo, kde si můžete zahrát na naivku a požádat vyhlédnutého chlapíka o radu.

17. Na golfovém hřišti

Kromě toho, že samotný golf je vynikající záminkou ke konverzaci, budete mít jistotu, že objekt vašeho zájmu je úspěšný a movitý... nebo se o to alespoň snaží.

Hledat lásku je radost, ne dřina

„Opravdu jsem musela dočíst až sem, abych zjistila, že nezadaní chlápci vhodní k seznámení jsou vlastně všude s výjimkou kláštera karmelitánek?“ říkáte si teď možná pohoršeně. Jenže o to právě jde. Musíte si uvědomit, že hlavním předpokladem toho, abyste se s někým seznámila, je sebrat odvahu a oslovit někoho „úplně cizího“. A kromě toho, pokud poctivě navštívíte všechna místa, která vám Kafe.cz v tomto seznamu doporučuje, váš život začne být sám o sobě natolik zajímavý, že zajímavá budete i vy osobně. Muži se kolem vás začnou slétat jako vosy na zralou broskev!

  • A jedna rada na závěr: pokud se odhodláte někoho oslovit, nemyslete hned na to, že hledáte vážný vztah. Seznamujte se nezávazně a s lehkostí.

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky