Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Neuvěřitelné bydlení Michelle Pfeiffer: Dům z mramoru, dřeva a skla bere dech

Michelle Pfeiffer
Michelle Pfeiffer
Zdroj: Profimedia
Michelle Pfeiffer

Herečka Michelle Pfeiffer (62) patří ve svém oboru mezi špičku a milionové honoráře často investuje do nemovitostí po celém světě. Její poslední přírůstek bere dech.

To pravé 

Čtyřmilionové město Los Angeles ukrývá temná zákoutí i spoustu prestižních adres. Na jedné z nich v těsné blízkosti domu Bena Afflecka (48) a Larryho Davida (73) si na jaře pořídila dům herečka Michelle Pfeiffer a její manžel David E. Kelley. Městská čtvrt Pacific Palisades patří k těm nejluxusnějším, je v ní hlášeno bezmála pětadvacet tisíc obyvatel a vyjma honosných vil s obřími pozemky se tam nachází jen pár starých domů a menších apartmánů. Díky blízkosti pohoří Santa Monica tam vede spousta stezek a každoročně se 4. července na Den Nezávislosti pořádá běh na pět a deset kilometrů. 

Perfektní 

Manžel herečky se živí jako televizní producent a spisovatel, ani jeden z nich tedy nemá hluboko do kapsy. Nemovitost za 22 milionů dolarů jim neudělala čáru přes rozpočet. Musí ale připočítat náklady na údržbu domu a přilehlých pozemků a personál. Dům se nedostal na realitní trh, obchod byl domluvený tajně a mimo hledáček kanceláří a boháčů. Na první pohled působí dům jako zámeček v jižní Francii. Je to jedinečný rukopis jednoho z nejznámějších architektů v Los Angeles. Steve Giannetti se zaměřuje výhradně na přestavby klasických sídel s moderním interiérem. 

Dům je zařízený ve světlých barvách - bílé, krémové a béžové. Kombinuje sklo, dřevo a mramor. Největším lákadlem je výhled na oceán. Interiér působí na první pohled minimalisticky, ale díky zařízení tón v tónu a přiznaným trámům na stropech neztratil nic ze své útulnosti. Má šest ložnic, jedenáct koupelen a garáž pro čtyři auta. Dům pro hosty je ve stejném stylu jako hlavní stavba. Všichni se ale schází na prostorné terase nebo v přízemí u krbu, grilu a bazénu. 

Za zmínku stojí dvě místnosti. Hlavní koupelna je celéáz bílého mramoru a dominuje jí volně stojící vana, zrcadlová stěna a výhled do zahrady. V přízemí se nachází posilovna se stroji a relaxační zónou. Tu herečka využívá při cvičení pilates a jógy, díky které má i v pokročilém věku štíhlé a pružné tělo. Skrz skleněnou stěnu má výhled na přeplněnou vinotéku. Dozajista při náročných lekcích přemýšlí, čím se odmění. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky