Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Mám silnou ženskou ejakulaci

Mám silnou ženskou ejakulaci
Mám silnou ženskou ejakulaci
Zdroj: Profimedia.cz

Prošla jí třetina žen a řada z nich o tom možná ani neví. Některé se za ni dokonce stydí, protože mají pocit, že se při sexu pomočily. Řeč je o ženské ejakulaci, která je v podvědomí mnoha lidí stále velkým tajemstvím.

Nejen muži mívají ejakulaci, ale i některé ženy. Zajímavé je, že k ní u nich ovšem nedochází pravidelně, ale jen občas – některé zástupkyně něžného pohlaví ji prožijí jednou za život, jiné třeba nikdy. Proč vzniká, se sice přesně neví, jisté ale je, že ji provází silné vzrušení a ty, které ji prožily, mluví o mimořádném erotickém zážitku.

Po sexu převlékám postel!

„Když se mi to stalo poprvé, vyděsila jsem se. Myslela jsem, že jsem se při sexu počůrala. Najednou ze mě totiž něco vystříklo a bylo toho tolik, že jsme měli pořádně mokré prostěradlo,“ svěřuje se pětadvacetiletá Katka. „Až později jsem zjistila, že mám ženskou ejakulaci, a i když pocity jsou strašně příjemné, dost mě to trápí. Po sexu musím převléknout postel, na milování třeba v autě můžu zapomenout, protože tam bychom tu spoušť těžko vysušili. S přítelem mám mokrý orgasmus pravidelně a nejsem z něho dvakrát nadšená.“ Přitom Katka by podle odborníků měla být šťastná – většina žen totiž ejakulaci nezažije ani jednou v životě!

KAFE.cz zjistilo

  • Ženský ejakulát nelze zaměňovat s močí. Jde o čirou nebo mírně mléčně zabarvenou vodnatou tekutinu s obsahem fruktózy, sacharózy a fosforečné kyseliny.
  • Nejčastěji bývá množství vyloučené tekutiny v mililitrech (cca 3 čajové lžičky), ale zkušenosti žen hovoří i o dvou decilitrech tekutiny.
  • S mokrým orgasmem se v průběhu života setká 30 % žen.

I ženy mají ejakulát

Podobně jako muži mají i ženy obdobu prostaty na přední straně pochvy. Pokud u nich k ejakulaci dojde, vyloučí dva otvory vedle ústí močové trubice světlou tekutinu, která připomíná mužské sperma – ale pochopitelně spermie neobsahuje. Může jí být různé množství, někteří dokonce hovoří i o decilitru. Ženy, které ji zažily, mnohdy mluví o mokrém orgasmu anebo si myslí, že vyloučená tekutina je moč.

Byl to trapas. Myslel, že jsem se počůrala!

„Byl to trapas. Můj nový partner si tehdy myslel, že neudržím moč a já vlastně taky. Řekl, že s takovou ženskou nechce už nic mít. Rozešli jsme se,“ vzpomíná na první ejakulaci třicetiletá Simona. „O ženském orgasmu jsem tehdy nevěděla, takže i pro mě to byl šok. Ovšem to, co jsem cítila, bylo něco úžasného – i když jsem se za to tehdy styděla. S jiným partnerem už jsem to nezažila,“ dodává.

Anketa KAFE.cz: Zažila jste někdy ženskou ejakulaci ?

Leona (35 let): „Nezažila a tajně závidím všem, co s ní mají zkušenost. Musí to být totiž naprostá bomba. Orgasmy mívám pravidelně, ale mokrého se mi zatím dosáhnout nepodařilo Rozhodně bych se za něj nestyděla a naopak bych se ho snažila co nejvíc užít.“

Radana (55 let): „Budete se divit, ale zažila jsem ho poprvé loni. Ovšem ne s manželem, ale s milencem. Za třicet let manželství mě něco takového nepotkalo, až teď po padesátce. A musím říct, že to byl nejkrásnější zážitek, jaký jsem kdy měla. Doufám, že se mi ho ještě mnohokrát podaří zopakovat.“

Jaroslava (44 let): „Zažila jsem ho jednou, a tak jsem se vyděsila, co to ze mě teče, že jsem se od té doby při sexu nedokázala pořádně uvolnit. Prostě jsem nic o ženském ejakulátu nevěděla a myslela jsem, že jsem po porodu inkontinentní… Takže teď se spíš sexu vyhýbám, prostě to znovu zažít nechci. Prý mám být šťastná, ale na mě to působí opačně.“

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky