Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Letní lásky: Jak si je užít a přežít

Slunce, moře, písek, palmy, opálení domorodci. Kdo by odolal letním láskám! Jenže románky s sebou nesou i rizika. Proto se vyplatí dodržovat pár pravidel, jak je přežít.

Nezamilujte se

Základní pravidlo pro románek v cizině zní – Nesmíte se zamilovat. Jakmile to totiž uděláte, zbudou vám jen oči pro pláč a zlomené srdce. Málokterá letní láska totiž končí jako v pohádce. Většinou se omezí na pár společných dnů a nocí, kdy jste se nechala okouzlit urostlým opáleným mladíkem na pláži při svitu hvězd. Pokud se do toho dáte, nepouštějte sem city. Berte vztah jako flirt a nevažte se na to, že bude mít pokračování. Jinak budete nešťastná.

Vaše zkušenost: „Na dovolené v Itálii jsem potkala muže svých snů. Alespoň jsem si to myslela. Byl nádherný, skvělý milenec, navíc pozorný a milý. Zamilovala jsem se. Poslední den slíbil, že se přijde rozloučit a vyměníme si kontakty, protože se milujeme a chceme spolu zůstat. Na schůzku už nedošel a mně zbyly jen oči pro pláč. Další měsíc jsem doma probrečela. Už nikdy jsem ho neviděla.“ (Martina, 23)

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky