Laura Grant: Po nehodě mi už nikdy nahlas nevyzná lásku, ale já vím, že ji cítí!

Laura Grant
Prohlédněte si všechny fotografie (15)

Životní plány mohou zmizet během chvilky, stačí mžik nebo malá nepozornost a život se obrátí naruby. Laura Browning Grant dokázala, že svého muže nemiluje pro vzhled nebo kariéru u námořnictva, ale pro něho samotného.

Pohádkový začátek

Laura se živila jako lektorka pilates a svoje pružné tělo ráda předváděla na sociálních sítích, Jonny byl důstojníkem námořnictva. Prožívali lásku jako z amerického filmu, zamilovali se a při pompézním obřadu se vzali. V ten moment ani jednoho z nich nenapadlo, že klišé "v dobrém i zlém" získá nový rozměr a zkouška věrnosti bude náročnější než prostá výměna prstýnků a složení slibu.

Život naruby

Rok zpátky se stal Jonny účastníkem vážné dopravní nehody. Přežil, ale prognózy nemluvily v jeho prospěch. Kvůli rozsáhlému zranění hlavy a mozku se už nikdy nevrátí do doby před nehodou, ale díky své ženě Lauře může svět vnímat a cítit lásku. Velká praxe se cvičením je jí k dobru, protože mimo pravidelnou lékařskou péči se svým mužem denně cvičí a snaží se s manželem rehabilitovat. Je důležité, aby zapojil alespoň základní svaly, pohnul prsty, ohnul nohy, narovnal hlavu nebo soustředil pohled na jeden bod.

Cvičení a rehabilitace jsou na denním pořádku.

Na dno a zpátky

Život dvou mladých lidí, které málem rozdělila chvilková nepozornost na silnici, visí už téměř rok na vlásku. Emoce štěstí a naděje se střídají s pocitem marné snahy a naprostého vyčerpání. Laura se na sociálních sítích velmi podrobně rozepisuje o životních kotrmelcích. Nabírá tak sílu, jak jít dál. Každý den se snaží svého muže zapojit do dění kolem něj. Vyráží na procházky, navštěvují místa, která měli rádi a jsou spojená s jejich láskou, obklopuje ho rodinou a kamarády, cvičí, usmívají se, poslouchají hudbu a tulí se, aby aktivovaly všechna nervová zakončení.

Laura a Jonny se s ránou osudu perou po svém.

Příběh, kde tragédie a zdravotní omezení nepředstavuje konečnou stanici, je upřímný a založený na bezmezné lásce, respektu a důvěře. Se zatajeným dechem sleduje drobné krůčky dopředu přes 800 tisíc fanoušků.

Další články

Lu Gregorová

Trend: Fitko v obýváku

Nepotřebujete permanentku, nemusíte bojovat s rezervačním systémem v přeplněném fitku. Stačí vzít do ruky ručník nebo karimatku, lahev s vodou a…

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky