Kuriozity z ordinace sexuologa

Sexuální kuriozity z ordinace sexuologa

Máme pro vás nejkurióznější dotazy, úrazy a dokonce i smrt při sexu. Prostě případy nad kterými i sexuologové kroutí nechápavě hlavou.

Nejkurióznější způsob otěhotnění

Odborníci nedávno přiznali, že otěhotnět se dá nejen při pohlavním styku. Jsou totiž popsány případy, kdy žena otěhotněla tak, že jí spermie uvízla na prstu. V médiích se dokonce objevil případ, kdy třináctiletá dívka z Polska otěhotněla na dovolené v Egyptě, aniž by měla pohlavní styk. Příčinou byl údajně hotelový bazén a zatoulaná spermie. Neposkvrněná dívka za devět měsíců porodila zdravé dítě.

Nejkurióznější smrt při sexu

Infarkt během pohlavního styku není ničím neobvyklým – alespoň u pánů po šedesátce, kteří se rozhodnou užívat si s milenkou, nebo prostitukou. Při sexu s nimi nastává 80 % všech těchto úmrtí. Existují však mnohem kurióznější způsoby úmrtí – například jistá dáma v Austrálii chtěla svého drahého orálně uspokojit pod hladinou v moři, jenže ten jí v návalu vzrušení podržel hlavu pod vodou poněkud déle… Tento sex ho stál čtyři a půl roku svobody.

Nejkurióznější úraz při sexu

Pokud si myslíte, že sex je poměrně bezpečný a žádný úraz vám při něm nehrozí, jste na omylu. U mužů může dojít k poškození varlat i ke zlomení penisu! Jeden z nejkurióznějších případů patří muži, který svou ženu zavěsil v prádelním koši vystlaném molitanem ke stropu, zavedl do ní úd a košem začal otáčet. Jenže jaksi pozapomněl na gravitaci a na sílu, jakou bude mít koš v pohybu mít. A tak místo slasti z milování si odnesl zlomeninu penisu…

Mohlo by vás také zajímat: 10 nejbláznivějších sexuálních výzkumů nebo Největší mýty o sexu

Sexuální perličky

  • Orgasmus je prý při milování čtyřikrát lepší než při masturbaci. Důvodem je, že se do těla uvolňuje více hormonů.
  • Klitoris je mnohem citlivější než penis. Je na něm totiž 8 000 nervových zakončení, kdežto na penisu je 4 000.
  • Sex má denně každý 25. člověk na světě, průměrně 240 milionů lidí.
  • Polykání spermatu při sexu se bát nemusíte – alespoň co se kalorií týká. Průměrně jich totiž obsahuje jen pět. Proti tomu taková tabulka čokolády jich má kolem pěti set.

Nejkurióznější dotaz pro sexuologa

MUDr. Radim Uzel, sexuolog a gynekolog

Pane doktore, s jakým nejkurióznějším dotazem jste se ve své praxi setkal? A jak jste na něj odpověděl?
Byl to dotaz jednoho bulvárního časopisu, zda žena může otěhotnět s koněm. Když jsem odpověděl záporně, vyšel na druhý den článek, kde bylo palcovým písmem: „Žena otěhotněla s koněm“. Pod tím potom nepatrným milimetrovým písmem stálo: „Dr. Uzel to popírá“.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek