Konečně někdo normální! HOLLYWOODSKÉ STAR, které PO PORODU NESPĚCHALY se SHAZOVÁNÍM KIL

Tyto dámy po těhotenství nehubnou jako zběsilé
Více fotografií k článku:
24 fotografií

Diktát Hollywoodu je naprosto neúprosný. Celebrity se musí po porodu svých ratolestí dostat do formy co nejdříve. Nikoho nezajímá nějaké šestinedělí, nebo že by se měly starat o novorozence. Producenti očekávají, že budou "ihned" jako dřív. Ovšem těchto osm dam se na nějaké to okamžité shazování kil vykašlalo a my jim za to tleskáme.

Když jsou těhotné, tak mohou být kulaťoučké, ale jakmile svá dítka povijí, tak jsou jejich kila navíc ihned kritizována a unikají jim nabídky na natáčení či koncertování. Zahraniční celebritky to mají holt pořádně těžké, když se snaží mít rodinu, a proto se uchylují k drastickým dietám a mnoha hodinovým cvičícím programům.

Ale některé dámy se proti těmto zažitým očekáváním vzepřely. Proč by měly být hned po porodu zase jako proutek, když by spíše měly regenerovat a být se svými dětmi? Vždyť proto si přece zakládaly rodinu, aby se mohly starat o ty maličké a né se štvát. A tak se rozhodly, že jim kila navíc a nějaký ten faldík prostě nevadí. Vždyť do formy se mohou dostat později a chvíle strávené s tím malým capartem jsou nad tisíc nabídek na natáčení, nebo zpívání. A my s nimi plně souhlasíme.

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek