Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kámasútra pro zkušené: Tyto polohy vás přivedou do extáze, ale chce to zručnost

Kámasútra pro zkušené: Tyto polohy vás přivedou do extáze, ale chce to zručnost
Kámasútra pro zkušené: Tyto polohy vás přivedou do extáze, ale chce to zručnost
Zdroj: Pinterest.com
Prohlédněte si všechny fotografie (20)

Partnerský sexuální život by neměl být nudný, sex by měl být pro oba lákavý, samozřejmě spojený s příjemnými pocity a ideálně zakončený bouřlivým vyvrcholením obou zúčastněných.

Jak to ale udělat, když jsou partneři v letitém vztahu, případně nemají fantazii a ze sexu se tak stává rutinní záležitost na pět minut? Pokud jsou tak dotyční spokojeni, není co řešit, pokud ale touží okořenit svůj vztah, je dobré se v sexu trochu odvázat. K tomu je ideální Kámasútra.

Kámasútra je starověký indický text pojednávající o lidské sexualitě. Jeho název se dá přeložit jako Poučení o rozkoši nebo jako Učebnice lásky. Dílo se stalo základním pilířem erotické literatury a je dodnes považováno za důležité pro opravdové poznání sexuálního potěšení. Text knihy je rozdělen do sedmi velkých kapitol, přičemž každá z nich se týká jiného tématu a to lidského sexuálního chování, společenského života, ale také řízení domácnosti.

V galerii najdete zajímavé polohy z Kámasútry, které můžete zapojit do vašeho repertoáru. Najdete tu snadné i složitější polohy vhodné pro klasický i anální pohlavní styk a několik i pro okořenění orálního sexu.

Sexy tanec je ideální forma předehry:


Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky