Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jste zamilovaná a on si vás stále nevšímá? OČARUJTE HO NÁPOJEM LÁSKY!

Nápoj lásky: Přičarujte si muže!
Nápoj lásky: Přičarujte si muže!
Zdroj: Profimedia.cz

Jste zamilovaná až po uši, jenže onen dotyčný si vás vůbec nevšímá? Pokud nevíte, co s tím, můžete zabrousit do říše kouzel a umíchat mu nápoj lásky. A když náhodou nepomůže, alespoň se u toho pobavíte...

Lektvary lásky – pomáhají?

Nejrůznější nápoje a lektvary lásky jsou staré jak lidstvo samo. Znali je staří Řekové i Římané, kteří však jejich podání rázně trestali – bylo totiž rovnocenné travičství. V průběhu staletí nápoje lásky nevymizely, jen se o nich většinou veřejně nemluvilo. Často totiž spadaly do říše čar a kouzel a zda vůbec někdy někomu pomohly, dnes již nezjistíme. Zaručený recept, jak umíchat ten správný nápoj, asi neexistuje – v průběhu let se totiž měnily receptury i příprava.

Nápoj lásky – co do něj patří

Přísady takových lektvarů byly mnohdy opravdu kuriózní: od kapky krve dotyčného muže přes jeho vlasy, kousek oděvu, až po výtažky z pohlavních orgánů různých zvířat a ptáků, například vlaštovek, hrdliček, anebo vrabců. Nedílnou součástí bývalo některé z afrodiziak, například mandragora, ženšen, ibišek, skořice anebo ambra, což není nic jiného, než výměšek ze střev vorvaně tuponosého. Pokud chcete nápoj lásky namíchat dnes a přivábit tak svého milovaného, stačí projít internet. Najdete spoustu receptů a triků, často ze zcela běžných surovin. Vybrali jsme dva z nich a je pouze na vás, zda nějaký v měsíci lásky, máji, vyzkoušíte…

Nápoj lásky

Potřeby: 5 dílů růžových okvětních plátků, 1 díl hřebíčku, 1 díl muškátového oříšku, 1 díl levandule, 1 díl zázvoru
Postup: Připravuje se obvyklým způsobem nejlépe do hliněného hrnku. Louhovat se má nechat pár 5 - 10 minut. Tato směs se buď přidává do čaje nebo se pije samostatně pro zvýšení vášně.

Koupel lásky

Potřeby: 3 díly pomerančových květů, 2 díly levandule, 1 díl okvětních plátků gardénie, 1 díl kardamomu, 1 díl zázvoru, 1 díl rozmarýnu, 1 díl růžových okvětních plátků.
Postup: V této směsi se vykoupejte (denně) pokud si přejete přivolat lásku. Představujte si sami sebe jako milující osobu, jak jste našli svoji vysněnou lásku. Koupel můžete podpořit vhodným zaklínadlem, které si vytvoříte.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky