Jennifer Stano: Krása není všechno, pro život je důležité mít spřízněnou duši

Jennifer Stano
Jennifer Stano

Jennifer Stano je neobyčejně krásná. Přesto nebyla šťastná. Cesta za vnitřním klidem byla dlouhá, ale díky dvěma synům a partnerce došla do cíle!

Po vlastní ose

Jennifer Stano je ženou mnoha tváří, ale především je naslouchající matkou dvou malých rošťáků. I když se jejím životem prohnala spousta různých přístupů k životu, lásek, nadšení a nápadů, až teď nabyla dojmu, že stojí pevně na zemi. A ví, kam směřuje. Její matka jí v nadsázce nazývá "rebelkou", ale pro Jennifer to bylo jen hledání vlastní podstaty a osobního prostoru.

Možná se tak narodila

Jennifer je mimořádně krásná a nebojí se jít zkrášlování naproti. Na svých půvabech postavila profil na sociálních sítích, kde ukazuje svou přirozenou i upravenou tvář. Neodmítá kosmetické procedury, které ji udržují v kondici, ani invazivní zákroky pro zvýšení sebevědomí a nálož sex-appealu. Naposledy ulehla na nemocniční lůžko kvůli augmentaci.

Čas od času ale na svém profilu otevře téma pochybností nad pomíjivostí krásy. Že by měla i žena, která je ztělesněním všeho ženství a vzorem pro téměř 600 tisíc sledujících, měla komplexy a pocity méněcennosti?

Jennifer je neobyčejně krásná.

Hledání místa

Podnikavého ducha nenechává promlouvat jen skrze svůj vzhled a naaranžované fotografie, ale i nespočet zajímavých projektů. Začínala jako módní návrhářka. S kolekcemi nápaditých plavek a plážových oblečků slavila velký úspěch, ale monotónní práce ji brzy omrzela. Nyní se zaměřuje na vztah matky a dítěte a vytváří pro ně unikátní prostory. Nedělá krok zpět, ale zaměřuje se na moderní pojetí mateřství a snaží se ukázat čerstvým maminkám, že je možné skloubit rodičovství a zároveň zůstat v kurzu, žádaná, upravená a šťastná.

Sama za sebe

Jennifer věděla, jak si na čas přičarovat štěstí a hrstku endorfinů. Problém byl s udržením stavu spokojenosti a pocitu klidu. Rovnováhu v osobním životě jí přinesli až dva synové, pro které je schopná obětovat všechen svůj volný čas. Stejně tak s dlouholetá partnerka, ve které našla podporu a porozumění.

Jak sama říká: "Můžete být krásná, bohatá a úspěšná, ale všechen klid vychází z vaší osobní roviny, rodinných vztahů a lásky!"

Další články

Lu Gregorová

Trend: Fitko v obýváku

Nepotřebujete permanentku, nemusíte bojovat s rezervačním systémem v přeplněném fitku. Stačí vzít do ruky ručník nebo karimatku, lahev s vodou a…

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky