Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jennifer Stano: Krása není všechno, pro život je důležité mít spřízněnou duši

Jennifer Stano
Jennifer Stano
Zdroj: Instagram
Jennifer Stano

Jennifer Stano je neobyčejně krásná. Přesto nebyla šťastná. Cesta za vnitřním klidem byla dlouhá, ale díky dvěma synům a partnerce došla do cíle!

Po vlastní ose

Jennifer Stano je ženou mnoha tváří, ale především je naslouchající matkou dvou malých rošťáků. I když se jejím životem prohnala spousta různých přístupů k životu, lásek, nadšení a nápadů, až teď nabyla dojmu, že stojí pevně na zemi. A ví, kam směřuje. Její matka jí v nadsázce nazývá "rebelkou", ale pro Jennifer to bylo jen hledání vlastní podstaty a osobního prostoru.

Možná se tak narodila

Jennifer je mimořádně krásná a nebojí se jít zkrášlování naproti. Na svých půvabech postavila profil na sociálních sítích, kde ukazuje svou přirozenou i upravenou tvář. Neodmítá kosmetické procedury, které ji udržují v kondici, ani invazivní zákroky pro zvýšení sebevědomí a nálož sex-appealu. Naposledy ulehla na nemocniční lůžko kvůli augmentaci.

Čas od času ale na svém profilu otevře téma pochybností nad pomíjivostí krásy. Že by měla i žena, která je ztělesněním všeho ženství a vzorem pro téměř 600 tisíc sledujících, měla komplexy a pocity méněcennosti?

Jennifer je neobyčejně krásná. Jennifer je neobyčejně krásná. Zdroj: Instagram

Hledání místa

Podnikavého ducha nenechává promlouvat jen skrze svůj vzhled a naaranžované fotografie, ale i nespočet zajímavých projektů. Začínala jako módní návrhářka. S kolekcemi nápaditých plavek a plážových oblečků slavila velký úspěch, ale monotónní práce ji brzy omrzela. Nyní se zaměřuje na vztah matky a dítěte a vytváří pro ně unikátní prostory. Nedělá krok zpět, ale zaměřuje se na moderní pojetí mateřství a snaží se ukázat čerstvým maminkám, že je možné skloubit rodičovství a zároveň zůstat v kurzu, žádaná, upravená a šťastná.

Sama za sebe

Jennifer věděla, jak si na čas přičarovat štěstí a hrstku endorfinů. Problém byl s udržením stavu spokojenosti a pocitu klidu. Rovnováhu v osobním životě jí přinesli až dva synové, pro které je schopná obětovat všechen svůj volný čas. Stejně tak s dlouholetá partnerka, ve které našla podporu a porozumění.

Jak sama říká: "Můžete být krásná, bohatá a úspěšná, ale všechen klid vychází z vaší osobní roviny, rodinných vztahů a lásky!"

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU