Je lepší se rozejít, nebo si dát nejdřív jen pauzu?

Je lepší se rozejít, nebo si dát nejdřív jen pauzu?
Je lepší se rozejít, nebo si dát nejdřív jen pauzu?
Zdroj: shutterstock.com

Dáme si PAUZU, Nějak to mezi vámi neklape, ale rozejít se nechcete. Tak si dáte pauzu. Na pár týdnů, možná měsíc, dva. A budete přemýšlet. O tom, co bylo, co by mělo být. A jestli vůbec ještě něco bude...

Smíření a společná budoucnost? Nebo rozchod a konec? Problém je, že nikdy dopředu nevíte, která ze dvou variant nastane.

Pozor, jednosměrka!

První ze dvou možných scénářů vypadá tak, že jednoho z vás popadne hrůza. Možná už hned na druhý den. Zjistíte, že to byl stupidní nápad a chcete ho vzít zpět. Jenže tomu druhému se to třeba zalíbilo. Hlavně ta znovu nabytá svoboda. A za pár týdnů dost možná zavolá, že nevidí důvod, proč se k sobě vracet. Anebo se uleví vám oběma. Drama se nekoná, prostě si pauzu užíváte. Žádné hádky, klid, pohoda, volnost. A nový život vás oba nadchne natolik, že do toho starého už se nepohrnete. Samozřejmě také můžete zjistit, že jeden bez druhého nedáte ani ránu a padnete si znovu do náruče, tentokrát s vědomím, že je to opravdu navždy. Jenže podle psychologů zrovna tahle varianta není bůhvíjak častá.

Dej mi pokoj... Aspoň na chvíli

I v tom nejdokonalejším vztahu nastane chvíle, kdy atmosféra Pomůže vám s tím hlazení

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky