Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Je lepší se rozejít, nebo si dát nejdřív jen pauzu?

Je lepší se rozejít, nebo si dát nejdřív jen pauzu?
Je lepší se rozejít, nebo si dát nejdřív jen pauzu?
Zdroj: shutterstock.com

Dáme si PAUZU, Nějak to mezi vámi neklape, ale rozejít se nechcete. Tak si dáte pauzu. Na pár týdnů, možná měsíc, dva. A budete přemýšlet. O tom, co bylo, co by mělo být. A jestli vůbec ještě něco bude...

Smíření a společná budoucnost? Nebo rozchod a konec? Problém je, že nikdy dopředu nevíte, která ze dvou variant nastane.

Pozor, jednosměrka!

První ze dvou možných scénářů vypadá tak, že jednoho z vás popadne hrůza. Možná už hned na druhý den. Zjistíte, že to byl stupidní nápad a chcete ho vzít zpět. Jenže tomu druhému se to třeba zalíbilo. Hlavně ta znovu nabytá svoboda. A za pár týdnů dost možná zavolá, že nevidí důvod, proč se k sobě vracet. Anebo se uleví vám oběma. Drama se nekoná, prostě si pauzu užíváte. Žádné hádky, klid, pohoda, volnost. A nový život vás oba nadchne natolik, že do toho starého už se nepohrnete. Samozřejmě také můžete zjistit, že jeden bez druhého nedáte ani ránu a padnete si znovu do náruče, tentokrát s vědomím, že je to opravdu navždy. Jenže podle psychologů zrovna tahle varianta není bůhvíjak častá.

Dej mi pokoj... Aspoň na chvíli

I v tom nejdokonalejším vztahu nastane chvíle, kdy atmosféra Pomůže vám s tím hlazení

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky