Jaké jsou nejpřísnější tresty, které může žena v různých zemích dostat za zapovězenou lásku

Tresty za nevěru
Více fotografií k článku:
20 fotografií

Myslíte si, že když vás partner zostudil před známými za to, že jste políbila kamaráda, je pořádný trest? Pak vězte, že pohrdání je nic proti tomu, co se vám v minulosti (ale bohužel i současnosti) mohlo stát jinde. Přinášíme vám seznam těch nejvíce šokujících trestů za cizoložství. Jak tedy ženy trpěly pro lásku?

Ať už si myslíte, že nevěra ke vztahu patří nebo ne, tak platí, že je cizoložství u ženy ve většině kultur v minulosti i v současnosti odsuzováno. U mužů to ale neplatí. My vám nyní popíšeme deset naprosto šokujících trestů, které byly (a jsou) na ženách vykonány jen kvůli mužské žárlivosti a pomstychtivosti.

Budete se asi divit, co všechno soudci vymysleli, aby ženu nařčenou a usvědčenou z cizoložství co nejvíce potrápili. Většina procedur popsaných v galerii skončila smrtí odsouzené. Ale muka, které musela před vysvobozujícím skonem žena prožívat, si snad ani nedokážeme představit. Posuďte sami, jak moc jsou tyto tresty lidské... Navíc nejděsivější je, že se některé z nich vykonávají dodnes.

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Příběh o lásce, zdraví a penězích

I největší optimisté mohou mít v životě smůlu. O tom svědčí příběh 30leté Zuzky, maminky dvou dětí, která musí po manželově úrazu čelit nepříjemné…

čtenářů si právě čte tento článek