Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jak to udělat, aby vám neodolal?

Zdroj: www.profimedia.cz; www.ruzovyslon.cz; www.sexshop.cz; www.suzys.cz

Muži mají rádi ženu - světici, která se v posteli mění v nezvladatelnou dračici. Jak na to?

Otázky, kterých se bojíte

Jste docela hodná holka, svého muže milujete, nicméně do dračice v posteli máte daleko? Sex s ním vás baví a i když také on vypadá spokojeně, čas od času se přece jen neubráníte srovnání s profesionálkou… Pak vás určitě napadne otázka, zda si sex s vámi partner užívá dostatečně. Zeptat se ho vám ale připadá hloupé. A i kdyby, stejně by vám asi neřekl pravdu, má vás přeci rád a nechce vám ublížit. Neřekne vám, že ho vůbec nevzrušuje pozice »na koníčka«, protože při ní úpí bolestí. Jak se tedy dobrat řešení? Jednoduše. Zkuste si udělat následující test a popravdě odpovědět na všechny otázky. Pokud budou vaše odpovědi kladné, nezoufejte. Máme pro vás skvělé tipy, jak to napravit!

1. Líbí se mu, když přebíráte iniciativu, nebo vás pokaždé »zabrzdí«?

Kdykoliv zkoušíte polohu na »koníčka« (vy jste nahoře, on dole), má v tváři nechápavý výraz. Snažíte se ze všech sil jako »kovbojka na rodeu«, jenže on vás raději popadne a položí na záda. Svou náruživou jízdou mu zřejmě nezpůsobujete slast, ale naopak: mohou jej bolet varlata.

Co mám dělat?

Opřete se o ruce, chopte se jeho »mužství« a opatrně na něj nasedejte, kam až to půjde. Stačí se jen jemně pohupovat dopředu a dozadu (dostane se vám skvělé stimulace klitorisu). Pokud máte sílu v nohách, můžete jít do podřepu.

Zdroj: www.profimedia.cz; www.ruzovyslon.cz; www.sexshop.cz; www.suzys.cz

2. Říkáte mu často: „Jé, to mě lechtá?“

Zpočátku to může být roztomilé. Vaše chichotání mu může připomenout nezkušenou »lolitku«. Jenže po čase mu zcela jistě půjde na nervy. Váš smích nevinné školačky narušuje celou erotickou atmosféru, která je k sexu potřeba. A navíc: každý muž si přece chce připadat jako dobyvatel.

Co mám dělat?

Přiznejte mu, že jste lechtivá. A svěřte se mu, kde nejvíce. Aby měl čas rozmyslet si, kam sáhnout příště, vášnivě jej polibte. 

3. Nevydáte ze sebe hlásku?

Vžijte se do jeho situace. Už několik minut se v potu tváře zoufale snaží přivodit vám orgasmus. Ale vy jen odevzdaně ležíte a ani nehnete brvou. Z vašeho pohledu nelze vyčíst, jestli vám to dělá dobře. Pokud vám je jeho počínání příjemné, jen to nedokážete dát najevo, hrozí, že to příště již nezopakuje. A to přece nechcete!

Co mám dělat?

Některé ženy dávají potěšení ze sexu hlasitě najevo a některé ženy jsou spíše tišší. Pokud patříte mezi ty druhé, nenuťte se do křečovitého hekání a hlasitého sténání, když vám to není vlastní. Dejte mu ale nějak najevo své vzrušení. Slastným povzdechem, úsměvem či jasným: „Ano, to je ono, to chci.“

Zdroj: www.profimedia.cz; www.ruzovyslon.cz; www.sexshop.cz; www.suzys.cz

4. Poté, co vezmete jeho »nástroj« do úst, už nechce pokračovat?

Kdykoliv si kleknete a dáte si jeho mužný nástroj do úst s představou, že mu způsobujete rozkoš, zastaví vás. Ale proč?

Co mám dělat?

Existují sice muži, kterým orální sex nic neříká, ale po pravdě: je jich jako šafránu. Možná jste mu způsobila bolest svými zuby. Nebo za to může jen špatná technika. Ještě než přiložíte penis k ústům, pohrajte si opatrně s jeho varlaty. Není přitom potřeba strkat si do pusy celé mužství (to dokáže jen málo žen). Začněte pozvolna, a potom tempo zrychlete, druhou rukou současně provádějte pohyby jako při masturbaci. A uvidíte, že na tyto chvíle váš partner hned tak nezapomene!

Tipy Kafe.cz

Zdroj: www.profimedia.cz; www.ruzovyslon.cz; www.sexshop.cz; www.suzys.cz

Zpříjemněte si pěkné chvíle erotickým vonným olejem. Můžete jím masírovat partnera doslova po celém těle a uvidíte, že nejen vábivému orientálnímu aroma, ale ani vašim něžným dotekům neodolá.

Cena: 170 Kč

Zdroj: www.profimedia.cz; www.ruzovyslon.cz; www.sexshop.cz; www.suzys.cz

Slyšela jste už o feromonech? Jednoduše řečeno jde o látky, které produkuje každý z nás a přitahují opačné pohlaví. Jen u málokoho jsou ale výrazné. Pokud se tedy chystáte na intimní chvilku, zkuste si koupit speciální sprej a navonět se jím. Uvidíte, že vás partner bude zbožňovat.

Cena: 469 Kč

Zdroj: www.profimedia.cz; www.ruzovyslon.cz; www.sexshop.cz; www.suzys.cz

Dámy, co byste řekly na to, vyzkoušet osvědčený trik – pořídit si erotický kousek prádla! Funguje totiž zaručeně na všechny muže a je skvělým zpestřením všech dlouhodobějších vztahů, které již pomalu upadají do stereotypu. Taková černá průhledná minikošilka a tanga nenechají chladným žádného pána tvorstva.

Cena: 999 Kč

Zdroj: www.profimedia.cz; www.ruzovyslon.cz; www.sexshop.cz; www.suzys.cz

Jedinečnou vzrušující atmosféru dokáže navodit tato masážní svíčka. Nejen, že její aroma navodí příjemnou náladu, ale jakmile začne roztávat, můžete speciálním olejem masírovat svoji drahou polovičku. A uvidíte, že to mezi vámi rázem začne jiskřit.

Cena: 463 Kč

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU