Jak si co nejvíc užít sex?

Podle odborníků je klíč jednoduchý. Spočívá ve 4 základních bodech: svádění, smyslnosti, spiklenectví a reflexi. A co radí Halle Berry?

Svádění

Domníváte se, že potřebujete být sváděná, abyste se cítila sexy? Omyl! Nejdůležitější je uvědomit si, co vás vzrušuje. Pokud to nevíte vy sama, jak to má vědět váš partner? Nečekejte, až převezme iniciativu on. Odhoďte zábrany a v duchu se oddávejte nejhříšnějším představám. Abyste nabudila i jeho, můžete mu poslat šťavnatou textovku.

Smysl(nost)

Vnímejte milování všemi smysly. Užívejte si dotyky, vůni těla vašeho partnera, barvu jeho hlasu, jeho vzdechy, chuť jeho kůže…

Spiklenectví

Víte o něm to, co ostatní ani netuší, stejně jako on zná všechna vaše tajemství. Užijte si pocit souhry nejen těl, ale i duší.

Reflexe

Po krásném milování máte chuť dělat to znovu a znovu. Přesně to je reflexe.

5 kroků, jak si sex užít ještě více

  1. Pošlete k šípku ten rýpavý hlas vašeho vnitřního já, který říká, že máte příliš tlustá stehna, malá prsa či nedokonalý zadek.
  2. Nové techniky jsou sice kořením dobrého sexu, ale napřed je třeba na ně partnera upozornit.
  3. Vyšetřete si chvilku a sepište seznam toho, co vás dostává do extáze.
  4. Nezapomeňte dýchat. Pořádně a zhluboka. Dýchání si nejprve natrénujte. Hluboce se nadechněte a dech na pět sekund zadržte. Vše opakujte třikrát.
  5. Při každém milování udělejte jednu menší změnu. Vyhnete se tak nepříjemnému stereotypu.

3 tipy na originální předehru

Hra s látkami

Potřebujete tři rozdílné látky: bavlnu, vlnu a hedvábí. Určitě je máte ve skříni. Partnera požádejte, aby zavřel oči. Pak mu každou látkou zvlášť přejíždějte po kůži.

Teplá sprcha

Sprcha po ránu vás dokáže probudit. Vnímáte proud vody a ulpívání bublinek na vašem těle. Ještě slastnějšího probuzení ale dosáhnete, přizvete-li pod sprchu partnera.

Zády k sobě

Svlečení se k sobě s partnerem přitiskněte zády. Zaposlouchejte se do jeho dechu. Počkejte, až se vaše dýchání sjednotí. Potom se k sobě obraťte čelem a dotkněte se koleny. Pohlaďte partnerovu tvář, obejměte ho a polibte.

Kafe.cz zjistilo: Jak to má ráda Halle Berry?

Hollywoodská herečka Halle Berry (42) byla časopisem Esquire zvolena nejpřitažlivější ženou planety. Tak jaké jsou její fígle pro skvělý sex? „Erotika spočívá v uvědomování si toho, co je pro vás skutečně sexy. Pro mě osobně to jsou špagety. Hlavně, když je do sebe můžu vcucnout z konečků manželových prstů! Ani doušek vína před sexem není marný. Skvěle se po něm uvolníte,“ svěřuje se Halle v rozhovoru a přiznává, že v sexu začala experimentovat až s postupem věku.

„Už vím, co se mi v posteli líbí. Nečekám. Přebírám iniciativu. Sex už nemusím mít tak často, ale když se miluji, snažím se užívat si to všemi smysly. Věřte mi, teď mám daleko lepší orgasmus než ve dvaceti. Navíc se po narození dcerky cítím daleko více sexy. Však už taky pracujeme na dalším děťátku,“ uzavírá s úsměvem Halle.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek