Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jak sbalit chlapa na vánočním večírku

Jak sbalit chlapa na vánočním večírku
Jak sbalit chlapa na vánočním večírku
Zdroj: Isifa.com

Když už se ten sympaťák na večírku objevil, byl by hřích nechat ho utéct. Jak ale zařídit, abyste nevypadala příliš dychtivě? Váš úkol je: zaujmout a přimět ho, aby si pod vánoční stromeček sbalil on vás.

Diskutujte: Seznámila jste se někdy na vánočním večírku? Myslíte si, že firemní akce jsou dobrou šancí k flirtování?

Mohlo by vás zajímat: Jak přežít vánoční firemní večírek

Buďte výrazná

Jestliže se normálně držíte střídmého stylu, zkuste se pro speciální příležitost víc odvázat. Nenuťte se však do přehnaných extravagancí, jinak se místo zábavy budete cítit nesvá.

Určitě víte, která barva vám sluší nebo jaké šaty vám dělají pěknou postavu. Vždycky sklidíte pochvalu, když máte vyžehlené vlasy? Upravte se podle lichotek ostatních.

Nezapomeňte, že co se týče make-upu a parfému, méně je někdy více, každopádně obojí by nemělo chybět ve vašem arzenálu. Nakonec se sama sebe zeptejte: jsem to já a cítím se skvěle? 

Jak sbalit chlapa na vánočním večírku Jak sbalit chlapa na vánočním večírku Zdroj: Isifa.com

Pouze kladná odpověď je vstupenkou na možná nejlepší party vašeho života, kde potkáte toho pravého.

TIP KAFE.CZ: Vsaďte vždy na jednu výraznou věc, kterou vybočíte z řady. Může to být jak velký náhrdelník, tak třeba barevné oční linky.

Zaháčkujte ho

Zásadní je, aby se dozvěděl o vaší existenci. Dostaňte se do jeho zorného pole a jakmile se střetnete pohledy, věnujte mu tak 3 vteřiny své pozornosti, než své zraky stočíte jinam.

Pokračování této oční hry je pro muže jasným znamením, že vás zaujal. Přidejte úsměv! Žádný jiný doplněk vás neozdobí lépe a zapůsobíte ještě vstřícněji.

Pokud se v této fázi začnete všemožně upravovat a ošívat, vězte, že je to naprosto normální reflex. Přehazujete nohu přes nohu, směřujete své tělo směrem k němu, hrajete si s vlasy, upravujete oblečení... To všechno mu hlásá: líbíš se mi tak, že mě to dostává do rozpaků.

TIP KAFE.CZ: Podle výzkumů se muž vydrží dívat na atraktivní ženu průměrně 8,2 vteřiny. Na to však nesázejte a vyhněte se intenzivnímu zírání.

Přibližte se

Na hromadných akcích máte super výhodu v nezávazném skupinkování s různými lidmi. Přidružení se k hovoru tudíž vůbec nepůsobí násilně a možností zaujmout je spousta.

Jak sbalit chlapa na vánočním večírku Jak sbalit chlapa na vánočním večírku Zdroj: Isifa.com

Jakmile se dostanete do jeho těsnější blízkosti a zachytíte konverzační téma, nikdo nebude brát jako nezdvořilost, když utrousíte vlastní poznatek či vtípek. Až budete korzovat u rautového stolu, nechte si od něj poradit nebo sama doporučte, co vám chutnalo.

U baru zase můžete nasbírat jeho poznatky, co se týče tekutého osvěžení. Pokud se už trochu znáte, neváhejte a klidně mu řekněte „ahoj, bavíš se?“ Ve chvíli, kdy si povídáte, máte z poloviny vyhráno!

TIP KAFE.CZ: Konají se v rámci vánočního večírku soutěže nebo hry? Nepropásněte možnost být s ním v týmu, ale klidně i soupeřit!

Flirtujte

Zachytili jste vzájemné signály, tak teď ještě zjistit, jestli mezi vámi funguje ta správná chemie. Mějte na mysli, že jemu jde o to samé, takže se pokuste ukázat v tom nejlepším světle.

Buďte přirozená, usmívejte se, navazujte téma na společné zájmy, bavte se o běžných věcech. Důležité: pusťte ho ke slovu!

Jak sbalit chlapa na vánočním večírku Jak sbalit chlapa na vánočním večírku Zdroj: Isifa.com

Každý muž o sobě rád mluví, i když je největší stydlín pod sluncem. Projevte se jako skvělá posluchačka, reagujte, a hlavně se smějte jeho (i nepovedeným) vtipům. Věřte, že jde o nejschůdnější cestu k jeho srdci. Ověřeným trikem je „zrcadlení“. Lehce kopírujte jeho pohyby či posunky. Fakt to funguje.

TIP KAFE.CZ: Jen tak mimoděk se dotkněte jeho ruky, ramene... Můžete použít i záminku typu „hezká košile“ nebo smetení smítka.

Poznejte, kdy se vzdálit

Jestli vás doteď nepožádal o číslo nebo rande, nastává čas vyklidit pole. Večírek nekončí! Seznámili jste se, ale to ještě není nic závazného.

Dejte mu to najevo dřív, než tak učiní on. Využijte moment mlčení a řekněte, že se chcete věnovat někomu nebo něčemu jinému. Oblíbený dodatek „ještě se uvidíme“ může znamenat stejně tak ANO i NE.

Jak rozklíčujete, jestli rozloučení skončí pozvánkou na rande?

ANO: Objevili jste společné zájmy

ANO: Doplňovali jste se v konverzaci

ANO: Padlo pár nápadů, co byste mohli podniknout spolu

ANO: Navzájem (a upřímně) jste se smáli

NE: Zjistili jste, že jste každý na jiné vlně

NE: Při povídání nejevil známky pozornosti

NE: Byla jste moc přímočará a tlačila na pilu

NE: Nemáte stejný smysl pro humor


 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky