Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jak používat ženské zbraně?

Věřte, že adeptky na šampionky „ženských bojových umění“ nejsou šťastnější než vy.

 

Milá Lenko,

chce se mi napsat: Zůstaňte, jaká jste! – tedy vzor všech ctností: oddaná, milující, pečlivá, skromná, chápavá, obětavá, tolerantní, pracovitá... Jenže o to Vy asi nestojíte, že? Vy byste ráda slyšela nějakou radu, jak to udělat, aby Vás okolí neváhalo častovat všemi výše zmíněnými přívlastky, ale ve skutečnosti byste mohla být nevěrná, sobecká, nepořádná, lakomá, prohnaná a líná.

Hm... Myslíte si, že kdybyste se naučila ovládat takzvané „ženské zbraně“ a dosáhla toho, co možná považujete za ideál – tedy celé dny ležet na gauči a krásně vonět, byla byste šťastnější? A myslíte si, že jsou šťastnější všechny ty adeptky na šampionky „ženských bojových umění“, které se snaží řídit radami z článků typu Jak sbalit šéfa, Jak se zbavit šéfa, Jak si udržet milence, Jak skřípnout tchyni a Jak zatopit manželovi? Já myslím, že tyhle prohnané mršky – byť se jim třeba daří dosáhnout svého – ve skutečnosti šťastné nikdy nebudou, protože žít nebo někoho udržovat v klamu je namáhavé a v konečném důsledků sebezničující.

Budiž – ženské zbraně existují.

Vlastně je jen jediná: sex. A když se ženská rozhodne nabít tuhle zbraň šípy lstivosti s hroty smočenými v jedu přetvářky, mívá to někdy smrtící účinek – v přeneseném smyslu i doslova. Sex jako zbraň umějí používat od přírody všechny ženy. Ale – přidržím-li se metafory – ne všechny vlastní zrovna nejlepší a nejvytuněnější model téhle zbraně a ne všechny jsou ochotné nabíjet dum-dum střelami a pálit po všem živém, co se pohne.

Jestli ovšem máte, milá Lenko, fakt chuť vytáhnout do první bojové linie, dobývat mužská území a kořistit na nich, řiďte se běžných a celkem nenáročných rad, které jistě dobře znáte, neboť se o nich píše skoro ve všech barevných časopisech a na ženských portálech:

  • Zhubněte o třicet kilo.
  • Omládněte o třicet let.
  • Přihlaste se do nějaké soutěže Miss a tam o sto šest lžete, že posloucháte vážnou hudbu, zajímáte se o ekologii a nejde vám o prachy.
  • Choďte na večírky, kde se scházejí holky, co v životě nebudou umět nic jiného než objednávat si v restauraci.
  • Vjeďte do vlasů Agátě Hanychové.
  • Sbalte Leoše Mareše a po třech dnech intenzivní známosti mu buďte nevěrná se Sámerem Issou.

Pak máte vyhráno – lehněte si na gauč a krásně voňte.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky