Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jak potěšit partnera rukou?

Zdroj: Profimedia.cz

Situace: Muž vezme vaši ruku a navede ji na svou »ozdobu«. Budete si vědět rady?

Chcete se naučit zvládnout »manuální práci« stejně dobře, jako si to umí udělat on sám? Jde to vůbec? Čtěte dál – máme pro vás několik dobrých tipů.

Najděte si pohodlnou pozici

Většina žen se při této aktivitě kroutí v nepřirozené pozici. Pokud vám začíná odumírat půlka těla, zřejmě není všechno úplně v pořádku a klidně se nebojte jeho chloubu chytnout druhou rukou nebo si najděte pohodlnější pozici. Věřte, že partner si klidně počká, výsledek mu za to stojí. Neberte tuto činnost jako »když už to musí být«. Partner to ocení a jistě také vynahradí.

Použijte lubrikant

Ženy v podobných případech problémy s nedostatkem vlhkosti zpravidla nemají. Muži však žádným podobným »zavlažovacím systémem« nedisponují. A suchý penis znamená citlivý penis. Jestli to přeženete, může místo rozkoší křičet bolestí. A to byste určitě nerada. Pokud nemáte žádný lubrikant po ruce, můžete v nejhorším případě jeho penis laškovně olíznout a pak se k činnosti vrátit. Vyzkoušíte-li však olejíčky nebo lubrikační gely, pocítíte oba mnohem větší a pozitivnější rozdíl.

Tipy Kafe.cz

Masážní olej Aphrodite

Masážní lubrikační emulze vysoké kvality k zvlhčení kondomů, erotických pomůcek, a celkové masáži těla. Rozpustný ve vodě a vypratelný

Cena: 299 Kč

Masážní olej Vanille

Masážní lubrikační emulze k zvlhčení kondomů, erotických pomůcek, a celkové masáži těla.

Cena: 299 Kč

Starglide BIO Sensitive

Lubrikační gel s vodním základem a s medicinálním složením v BIO kvalitě. Gel pro citlivé sliznice s obsahem extraktů z Bio Aloe Vera a Bio Lékořice. Vhodný pro lubrikaci a orální sex. Dermatologicky a mikrobiologicky testovaný, kompatibilní s kondomy. 100% natural – BIO, 100% přírodní bez syntetických barviv a umělých konzervantů.

Cena: 319 Kč

ANOS, masážní olej

Pro dokonalou erotickou masáž.

Cena: 169 Kč

Pořádně ho chytněte!

Obecně platí, že ženy mají rády dotyky jemnější a pomalejší (ale nemusí to být pravidlo), zatímco muži raději silnější. Nebojte se tedy jeho penis uchopit celou rukou (jestliže se ho budete držet jen palcem a ukazováčkem, nemusí to mít žádný efekt) a klidně stiskněte. Začít můžete klidně pomaleji, tempo však postupně zvyšujte. Uvědomte si, že ke konci rozhodně nemůžete jen tak přestat, a to i kdyby vás ruka už neskutečně bolela. Abyste se tomu vyhnula, můžete vyzkoušet další triky, jak si ušetřit svaly na rukou a přitom jeho prožitek znásobit. Většina mužů také ocení, pokud užijete kombinace ruka-ústa. Tím rozhodně nic nezkazíte.

Nezapomeňte na okolí

Při masturbaci nezapomínejte ani na jeho varlata. Většina mužů přímo miluje, pokud je druhou rukou zároveň dráždíte. V tomto případě ale buďte raději co nejvíce něžná - nechcete ho přece vyřadit z provozu. Kromě varlat však můžete zkusit prstem masírovat i přechod mezi varlaty a jeho konečníkem. Tam se totiž nachází jedna z nejvzrušivějších zón u mužů. A pokud vám to dovolí, můžete zabloudit klidně i dovnitř. Jeho reakci na tuto novinku (ať už pozitivní a nebo negativní) určitě hned poznáte.

Myslíte si, že mu to umíte udělat ruku dobře?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Hanky blog: Jak si vybírám partnera?

Ještě než se pustím do popisování mých zkušeností s různými druhy internetového seznamování, je třeba si říct, jaká mám na výběr partnera vlastně…

Akční letáky