Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Intimní depilace: Líbí se vůbec mužům?

Zdroj: cukrovapasta.cz; drogeriamartina.cz; amazon.cz; profimedia.cz

Broskvičky jsou lehce »ochmýřené«, nektarinky hladké jako linoleum v kuchyni. Obě jsou k nakousnutí...

Intimní módní trendy nemají s ženami slitování

Měly bychom být štíhlé, dlouhonohé, pevné (přesto v jistých partiích příjemně překypující) a při vší té kráse přirozeně vypadající s bezchybnou pletí. Dříve se pánové spokojili s hlaďoučkými končetinami, ale v posledních letech touží, aby i naše nejintimnější partie vypadaly jako »holé lebky extrémních pravičáků«. Co bychom však pro své miláčky neudělaly. Ono se totiž najde i pár kladů, které vyvažují ono stále se opakující rutinní svlékání jemného či drsnějšího porostu.

Tip Kafe.cz

Pandhy´s brazilská depilace

Cukrová pasta je šetrnější a méně bolestivá alternativa depilace voskem. Tuto metodu znali již ve starověku a zvládne i velmi krátké chloupky. »Brazilka« je depilací intimních partií, vhodná pro tvarování, i na »nektarinku«. 

Cena: cca 600 Kč

Změna image? Zadarmo!

Rozhodla-li jste se k totálnímu shození »srsti«, bude z toho pravděpodobně váš partner chvíli »paf«. Orální dovádění dostane novou příchuť, vy změníte svou intimní image a nestojí vás to ani korunu! Ale pozor, ne každému muži se holá úprava líbí. Jsou i takoví, kteří dávají přednost přirozenosti. Ochlupení má však jednu velkou »výhodu«. Pokud se vám jeho úprava nepovede, nebo jí nezaujmete, za pár týdnů ho máte zpět v plné kráse.

Tip Kafe.cz

Dámský holící strojek Intuition

Na holení nejen intimních míst můžete vyzkoušet dámský strojek Wilkinson Sword Intuition a již nebudete potřebovat žádný gel. Stačí pouze, aby se během sprchování spojila hlavice holicího strojku s vodou, tuhý pleťový kondicionér se ihned napění a vy jediným tahem strojku připravíte pokožku na holení, zbavíte ji chloupků a ještě ji ošetříte.

Cena: 369 Kč

Příčesky na ochlupení? Ano!

Že je pro vás sestřih »a la nektarinka« (mezi intimními stylisty nazýván Sfinga či Hollywood), nebo tenoučký proužek (Landing Strip) už nudnou rutinou? Přemýšlíte, jakou novinku byste vymyslela třeba jako originální dáreček k jeho narozeninám? Možností je několik! Pomineme-li piercing nejrůznějších částí intimních míst, je stále více populárnější tzv. intimní styling. Tedy upravování ochlupení do nejrůznějších tvarů i ornamentů (srdce, terč, tygří oči, list apod.), a dále též barvení a odbarvování. Kupodivu mezi úpravami ochlupení najdeme i takové výstřelky, jako jsou příčesky! Jde o velmi originální erotickou »legrácku«, která se výborně hodí pro pořádnou večerní show!

Tip Kafe.cz

Barva na »vlasy tam dole«

S převratnou novinkou přišli Američané – začali totiž prodávat speciální barvu, jíž nazvali »Na vlasy tam dole«. O barvu, která je bezpečná i na intimních místech, je velký zájem, a tak původní tradiční škálu odstínů (blond, hnědá, černá), obohatila i žlutá, růžová, nebo oranžová. Snadno se aplikuje a překrývá šediny. Můžete objednat přes internet.

Cena: cca 320 Kč (19.90 $)

Hurá do salónu!

Podnikaví Japonci, ale také vše stíhající Američané, již objevili kouzlo intimních salónů krásy, které v zámoří rostou jako houby po dešti. V nich jsou vám schopni intimní designéři vyzdobit klín tak, že budete mít chuť ráno vyrazit pouze v krátkém tričku a v pěkných botkách. U nás si však bohužel budeme muset na opravdu dobré odvážné kadeřníky ještě nějakou dobu počkat.

Co na to muži?

Jaroslav, 34 let

„Nesnáším dnešní módu – holení dámských přirození. Mne samému se nejvíc líbí, když má žena přirození hustě zarostlé. Není krásnějšího pohledu, než když žena sundává kalhotky a z nich se vynoří velký a tmavý trojúhelník hustého ochlupení.“

Leoš, 27 let

„Zarostlé ženy mě úplně odpuzují. Když třeba na koupališti vidím, jak jim lezou chloupky z plavek, je mi z toho na nic. Partnerce bych to rozhodně netoleroval. Navíc mi to připadá nehygienické. Holím se taky a nemůžu si to vynachválit!“

Tomáš, 38 let

„Mně se líbí, když je žena dole pěkně upravená. Ale nesmí být úplné holátko. Hezký tvar, třeba malý trojúhelníček, všechno vkusně zastřižené – to je pro mě pastva pro oči. A nejen pro ně! Já osobně bych se ale neholil. Podle mě má být žena krásná a muž přirozený.“

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky