Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Intenzivní orgasmus a polohy, o kterých sníte

Zdroj: Profimedia.cz, tantrachair.com

Chcete zažít maximální slast? Pořiďte si tantrické křeslo. Je inspirováno tvarem ženského těla...

Objevte, o čem jste snila!

Tantrické křeslo není nic obyčejného. Je výsledkem tříletého výzkumu, na kterém se podíleli nejen samotní výrobci, ale také páry dobrovolníků. A co je na něm tak uchvátilo? Především jedinečný tvar a zakřivení křesla, které vás dovádí k novým prožitkům. Páry si chválily, že těla muže a ženy jsou dokonale podpírána, milování je pohodlné a bez větší námahy, a že ženy mohou lépe kontrolovat hloubku a úhel vniknutí. Ukázalo se také, že je výborné pro orální sex – díky tomu křeslu objevíte polohy, o kterých jste jen snila! A ještě něco: křeslo přispívá k intenzivnějším orgasmům!

Skvělé zážitky i pocit

Na tomto unikátním křesle zažijete nejen nepoznané, ale ještě se budete cítit příjemně. Je vyrobeno ze 100 % masivního javorového či mahagonového dřeva a potaženo velmi pohodlným, měkkým potahem, který je k dispozici v různých barvách a je vyroben ze žinylky, semiše nebo hedvábného brokátu. Během milování lze křeslo ještě překrýt ochranným, umyvatelným potahem, který je vyroben z vysoce kvalitního materiálu Polartec Fleece a je dodán na vyžádání…

Objevte nové polohy

Díky tantrickému křeslu objevíte mnoho nových poloh, které zaručeně zpestří váš sexuální život. Zde jsou některé z nich:

  • Žena sedí zády obrácená na muži, který spočívá na zádech. Žena se podpírá rukama o křeslo, čímž může pohodlně a bez námahy ovládat své pohyby.
  • Skutečně zenová poloha – muž a žena leží na zádech, každý na jednom konci křesla, obličeji proti sobě. Křeslo naprosto bezpečně podpírá jejich těla, aby se mohli nerušeně oddávat slastným okamžikům…
  • Klasická poloha »na koníčka« – mužovo tělo je podepíráno dolním obloukem křesla a žena může sama regulovat hloubku a úhel vniknutí.
  • Žena leží na křesle na zádech, muž stojí před ní. Tato poloha poskytuje skutečně intenzivní prožitky!
  • Fantazii se však meze nekladou a toto křeslo skýtá prostor pro desítky dalších poloh. Vydejte se vstříc novým experimentům a zážitkům!

Kake.cz zjistilo:

  • ? Křeslo stojí přibližně 22 000 Kč a můžete si jej objednat prostřednictvím stránky www.tantrachair.com.
  • ? Součástí dodávky je i DVD tantrické jógy, které vás dopodrobna seznámí s touto starobylou praxí.

Chcete vidět, jak křeslo funguje? Podívejte se na video!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Hanky blog: Další pokus II.

Jak už jsem psala minule, něco mi nevyšlo, tak jsem začala hledat znovu. Nebudu vás napínat: Ještě NIC, takže stále hledám, jenže někde bude asi…

Akční letáky