Indie

Zdobení těla je nyní Indy považováno za sexy symbol. Ovšem jde o praktiku, která má své místo i v náboženství, kde také vznikla. Henou se zdobí nevěsty i nebožtíci. Indové také považují za přitažlivé piercingy v nose, které jsou opravdu honosné.

Keňa

V této africké zemi se ženy zdobí ohromnými koly v oblasti rtů. Celý proces začne pouhým piercingem mezi dvanáctým až třináctým rokem. Piercing je pomalu a postupně nahrazován stále většími "talíři", které si ženy samy vyrábí. Keňské ženy si také v honbě za tím být ještě více sexy vyholují kruhy na hlavě a podobně jako rty si natahují i ušní boltce.

Barma

Barmské ženy jsou pověstné tím, že si deformují krk a ramena, aby byly pro muže svého kraje přitažlivější. Kolem krku mají množství mosazných kotoučů. S proměnou svých postav začínají už velmi mladé dívky.

Etiopie

V Etiopii jsou považovány za přitažlivé jizvy, což je vzhledem k tomu, že ostatní svět se snaží své jizvy spíše skrývat, úsměvné. Dlužno dodat, že v této zemi se za účelem vypadat přitažlivě nezdobí jizvami pouze ženy, ale také tak činí muži.

Irán

Možná tomu nebudete věřit, ale Irán vede žebříček v počtu plastických operací nosu. Zatímco jinde se snaží o diskrétnost a utajení jakéhokoliv zákroku, v Iránu je tomu naopak, lidé se tam svými plastikami chlubí.

Japonsko, Čína a Thajsko

V Asii obecně je považována světlá, bezchybná pleť za známku sexy vzhledu. Zatím co v Evropě či Americe frčí samoopalovací prostředky, v Asii naopak nakupují produkty, které je mají lehce zesvětlit.

Mauretánie a Samoa

V těchto končinách je zkrátka a jednoduše sexy tloušťka. A tak jsou mladé štíhlé dívky ve věku kolem sedmi let posílány do speciálních táborů, kde je krmí převážně kuskusem, datlemi a další vydatnou stravou.

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Mohlo by vás také zajímat: Deset nejpozoruhodnějších SEXUÁLNÍCH RITUÁLŮ z různých koutů světa