Hunter Steinitz (21): Věřím, že i přes svou nevyléčitelnou chorobu jednou najdu velkou lásku!

Hunter Steinitz (21): Věřím, že i já mám právo na LÁSKU!
Více fotografií k článku:
12 fotografií

Hunter Steinitz je mladá žena, která je už od prvního pohledu jiná. Hunter trpí nevyléčitelnou chorobou, přesto věří, že se jednou najde muž, který ji bude milovat proto, jaká je a nebude mu vadit, jak vypadá.

Když se Hunter narodila, byl to pro rodiče šok. Otec Mark vzpomíná: "Při pohledu do postýlky jsem nemohl uvěřit tomu, že je to moje dítě. Těhotenství mé ženy bylo v pořádku, nikoho nenapadlo, že se dcera narodí nemocná."

Nemoc, kterou Hunter trpí, je ichtyóza, a to bohužel v její horší podobě. U některých nemocných není nemoc na první pohled patrná, jiní se ale nedožijí ani školního věku, nebo dokonce při nejtěžší formě umírají pár hodin po porodu. 

Prohlédněte si galerii, najdete v ní, jak se Hunter daří bojovat nemocí a také, zda nemoc může napadnout i vaše dítě.

Přečtěte si také:

Jono Lancaster (30): Matku šokovalo, jak vypadá, on si našel krásnou přítelkyni a je slavný!

 

Co je ichtyóza

Ichtyóza je řada genetických poruch kůže charakterizovaných suchou a šupinatou pokožkou. Vyskytuje se na celém světě a postihuje populaci všech ras, věku a pohlaví. Není nakažlivá. Není způsobena bakterií, virem, ani choroboplodnými zárodky. Obvykle nebolí, péče o pokožku je ale náročná a každodenní. Na nemoc neexistuje žádný lék, neustále se však toto onemocnění zkoumá. Cílem v péči je hlavně hydratovat kůži! Osvěžováním termálními vodami, promašťováním, tekutinami zevnitř, důležitý je dostatečný příjem vody.


Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek