Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Helena (31): Ztratila jsem vlastní identitu. Jsem kopií přítelovy EX...

"Vypadám jako ona,“ uvědomila si Helena, když náhodou narazila na partnerovu bývalku. Zároveň si uvědomila, že přesně tohle její přítel chtěl a tvrdě na tom pracoval.

Chodím k psychologovi  Mám pocit, že jsem naprosto ztratila vlastní identitu. Tak dlouho jsem se snažila vyhovět partnerovi v tom, jak mám vypadat, co mám nosit na sobě a co dělat, až se ze mě stala úplně jiná bytost než na začátku vztahu.

Ještě horší to začalo být, když jsem se s Jirkovou bývalkou setkala osobně. Bydlí ve větším městě nedaleko vesnice, kde jsme si s přítelem zařídili domek. Minulý měsíc se k nám ale naprosto nečekaně přihlásila v supermarketu, když jsme vyrazili na předvánoční nákupy. Zůstala jsem stát jako opařená. Vypadaly jsme jako sestry! Ukázalo se dokonce, že mám na sobě její oblečení, o kterém mi Jirka řekl, že mu ho přenechala sestra. Trapnější chvilku, než když ona překvapeně zavolala: „Tuhle košili jsem si přece koupila v Paříži!“ jsem nezažila. Jirka vypadal, jako kdyby se měl v příští vteřině propadnout do země.

Zdroj: shutterstock.com

Helena si prožila pernou chvíli. Co jí na to řekl Jirka?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky