Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hanky blog: ZASE další pokus…

Zdroj: Profimedia.cz

Tak už jsou ty svátky „klidu a pohody“ za námi a můžeme zas všechno rozjet nanovo. Teda aspoň já můžu. Před Vánoci jsem si myslela, že už ani nebudu mít o čem psát, protože jsem HO konečně potkala, ale z nějakého důvodu to nevyšlo...

Řekla jsem si, že si musím urychleně nasadit nějakou terapii, jinak už z toho ucviknu - v předvánočním čase večírků a potkávání lidí, které jsem dlouho neviděla, jsem se samozřejmě nevyhnula otázkám typu „už máš chlapa?“, „proč ne?“ atd., které mě přiváděly k šílenství. Jako terapie se nabízely dvě možnosti: 1) zabrousit na seznamku, 2) dát si červený a k němu dobrou knihu. Nakonec jsem to zkombinovala, otevřela si červený, zapnula internet a dala se do hledání pana Pravého.

Hodně z vás v diskusích pod články psalo, že jste na toho vašeho pana Pravého narazily právě na internetu, čímž jste mi dodaly sílu to znovu zkusit. Ale nevím, možná jsem přehnaně kritická a náročná nebo jsem navštívila špatné stránky, ale výběr nic moc. Já tedy rovnou vyřazuju:

  • Ty, kteří dělají velké hrubky (u cizinců jsem samozřejmě shovívavá, ale zase cizince nechci, takže...)
  • Cizince
  • Ty, kteří začínají inzerát slovy: „Normální kluk hledá…..“ nebo „Normální kluk hledá obyčejnou holku“. Myslím, že žádná z nás (aspoň podle rychlého výzkumu u mých kamarádek) nechce normálního kluka - většina z nás si to přeloží jako nudný, a taky se žádná z nás necítí jako obyčejná holka
  • Ty, kteří začínají: „Ahojky“, „Ahojík“, zkoušejí napsat text romanticky např. „Princ hledá princeznu, květinku apod.“ – přesně si nepamatuju, protože nad takovým textem se zasměju, zjistím, že mu vlastně nerozumím a zapomenu
  • No a v neposlední řadě ty, jejichž kritériím neodpovídám, ale to dělá asi každá z nás. Přece nebudu odpovídat na inzerát typu: „VŠ, 34/190, nekuřák, abstinent, zajištěný – vlastní byt a auto – hledá dlouhovlasou blondýnu do 30 let, s mírami Claudie Schiffer, VŠ – nejlépe genetickou inženýrku, finančně zajištěnou, s vyřešenou minulostí, kladným vztahem ke sportu, dětem, domácnosti:-) Jj, to jsem trochu přehnala, ale na pár inzerátů hledajících supermana v sukních jsem narazila, tak jsem si dovolila malou nadsázku.

Když už narazím na inzerát, který je relativně normální (ono tedy vymyslet text inzerátu není jednoduché, taky už jsem to zkusila a většinou mi vyšla nějaká věta jednoduchá nebo nanejvýš dvouslovné heslo), kouknu se na profil dotyčného muže a na fotku, a když i tam shledám, že pro mě vše OK, něco odepíšu. Většinou se řídím textem jeho inzerátu, takže snad neodpovídám až tak mimo mísu. Kámen úrazu přichází při připojení fotky k odpovědi, protože přelstít systém, který píše „vybraný soubor není obrázek“, i když vkládám jpg, gif apod, neumím. Řeším to tak, že napíšu, že fotku pošlu. V případě zájmu. No a pak už jen čekám na odpověď. A to je to nejhorší. Když nepočítám první rande, pokud to k němu dospěje.

Teď čekám…. Dva už něco odepsali, dva ještě vůbec, ale ti, co odepsali, jsou teď na řadě s odpovědí, která vlastně vůbec přijít nemusí. Bohužel to chlapi většinou řeší tak, že už se vůbec neozvou, místo, aby napsali třeba: „Nejsi můj typ“ nebo něco podobného. Takže čekám a hlavou mi běží „trpělivost růže přináší“ :-) Jestli mi trpělivost růže přinesla nebo ne, tak o tom zas příště. Naštěstí se blíží doba povánočních večírků, tak je naděje, že když to nevyjde na síti, vyjde to v reálu. A když ne, budu to zkoušet dál. O tom to přece je. :-)

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky