Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hanky blog: Seznámíte se na netu, jdete na rande a...

Zdroj: Mirek Vostrý, Profimedia.cz

Internetové seznamky zkouším už tak od roku 2000 a je fakt, že od té doby se docela změnily. Skoro na všech si člověk musí vytvořit profil, aby si mohl s ostatními psát vzkazy, vůbec někomu odepsat… Já jdu radši hned na schůzku!

Hanka
"Je mi 32 a půl, mám dobrou práci, která mě baví a... jsem sama. O chlapa, který by mi vyhovoval (a já jemu), ne a ne zavadit. Rozhodla jsem se popisovat své milostné nezdary v tomto blogu, ať z toho alespoň někdo něco má :)."
Abych pravdu řekla, tohle mě zrovna moc nebere. I proto, že poměrně často píší „pánové“, kteří si přes tyhle anonymní vzkazy ventilují svoje frustrace a jejich vzkazy jsou dost oplzlý, kolikrát až nechutný (s tím má ale zkušenost asi skoro každý). Vzkazy a možnost online dopisování taky vedou k sáhodlouhé výměně vzkazů a k osobnímu setkání dochází až po dlouhé době nebo vůbec (nedávno jsem se bavila s 8 různými kluky a všichni mi, nezávisle na sobě, řekli, že je internet moc nebaví, protože málokdy dojde k rychlému setkání na živo). I já mám radši akci, tak jdu občas do věcí až moc hrrr a po hlavě. Takže když mi někdo rovnou, po pár mailech, navrhne, že se chce sejít, jdu do toho, protože je to lepší, než si půl roku psát.

Vytáhl mobil a že mi ukáže fotku – čekala jsem dítě, psa, kočku... Ukázal mi fotku pračky. 
Jednou jsem šla takhle na schůzku s mužem asi tak o 10 let starším. Vypadal celkem normálně, můj typ úplně nebyl, ale na první pohled je to těžko říct. Šli jsme do restaurace a tam to začalo. Když jsme si řekli takové ty klasické úvodní věci – zaměstnání, věk, koníčky, proč hledáme…, tak jsem se už téměř nedostala ke slovu. Pán se rozhodl ohromit mě výší svého majetku: kolo za 50 000,-, uklízečce tolik a tolik, účty za mobil bývalé přítelkyně xx (každý měsíc samozřejmě) a tak dále a tak podobně. Ale to nejlepší mělo teprve přijít. Vytáhl mobil a že mi ukáže fotku – čekala jsem dítě, psa, kočku…. možná i to vymazlený kolo, ale skutečnost byla nad očekávání jiná. Ukázal mi fotku své nové pračky za už nevím kolik tisíc a s miliónem funkcí. To mě dostalo. Pračku na mě ještě nikdy nikdo nevytáhl :-) . No dopadlo to asi tak, jak to dopadnout muselo, rozloučili jsme se a už se nikdy neviděli. Na mě bylo těch hmotných věcí na první schůzku ažaž a pro něj jsem asi projevila málo nadšení nad jeho miláčky.

Takže jsem si dala zase chvíli od randění přes net pohov, až do chvíle, než se přes seznamku seznámila kamarádka a přesvědčila mě, že je to fakt bezva a že to musím zkoušet dál. Nadšení jí vydrželo půl roku a přišel rozchod, já se jejích slov držím a zkouším dál. Pračka byla ale až donedávna nepřekonatelná…

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky