Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hanbatá slůvka při sexu - pravidla použití

Hanbatá slůvka při sexu - pravidla použití
Hanbatá slůvka při sexu - pravidla použití
Zdroj: Thinstock

Jaká z úst vypustit a která naopak nikdy? Poradíme vám a zároveň přinášíme příběhy dvou našich čtenářských párů.

Na to, abyste dokázali partnera dostatečně vzrušit nestačí použít tu a tam peprný vulgarismus. Chce to mnohem propracovanější techniku! Dříve než vaše slovní hrátky zahájíte, ujasněte si odpovědi na následující otázky: »Co mě na partnerovi/partnerce nejvíc vzrušuje? Co při tom cítím? Jak se cítím právě teď?« Myslete na to, co se vám líbí, na předehru, orální sex, na erotické hračky. Představy pak zkuste poskládat do vět. Míru jejich hanbatosti nechť si každý stanoví sám.

Mohlo by vás také zajímat: Vzrušuje mě výprask na holou nebo Tajné sexuální fantazie: O tomhle sníte!

Ne na každého to ale působí sexy

Sexy mluva musí ale vždy korespondovat s momentální situací. Takže je nutné reagovat hned a zapojit fantazii a nechat se vést instinktem. Pokud si myslíte, že je váš partner sexy, neváhejte a řekněte mu to. Pokud se při jeho dotycích tetelíte blahem, nestyďte se a řekněte mu/jí to. Je ale pravda, že i míru hanbatosti můžete »přepísknout« a ledacos tak pokazit.

Příběh 1. - Martina a Jirka

Martina (27) byla v sexu vždycky trochu odvážnější než její partner Jirka (25) a měla také více zkušeností. Věděla, že většinu jejích předchozích partnerů vzrušovalo, když před nimi dělala striptýz, tančila nahá a u toho říkala vzrušující věty, které vybízely ke společným sexy hrátkám. Jirka byl ale jiný. Trvalo snad rok, než se Martinu vůbec odvážil oslovit a kdyby Martina neudělala ten první zásadní krok k jejich intimnějšímu sblížení (rozumějte polibek ne jako »bratr a sestra«), snad by chodili na kávy a po parku dodnes.
Martině se ale jeho stydlivost líbila a rozhodla se mu trochu »pomoct«. Zkusila na něj svůj osvědčený recept se striptýzem. Když se začala svlékat a říkat: »Víš, že jsi strašně sexy? Hrozně ráda bych si to teď tady s tebou rozdala!« Jirka zrudnul a po chvíli se připojil, ale rozhodně to pro něj nebylo to pravé ořechové. Martinin způsob sexuálních her a používání hanbatých slovíček nebyl jeho šálek čaje a přestával sex vyhledávat. Skončilo to rozchodem.

Příběh 2. - Petr a Lenka

Úplně jinak na tom byli ale Petr (30) s Lenkou (27). Záhy zjistili, že se jim líbí stejné věci. Petrovi se líbilo, když Lenka používala při předehře trochu vulgární slovník a také při sexu se žádný z nich moc nežinýroval. Petra třeba pořádně rajcovalo, když Lenka říkala »udělej mi to« nebo mnohem drsnější výrazy v různých světových jazycích. Oběma způsob používání »hanbatých slov« naprosto vyhovoval, měli to jako své soukromé intimní erotické tajemství.

Jak na to

Pokuste se úplně zapomenout na slovo »protože«. Mluvte pokud možno v krátkých větách, nejste na vědeckém sympoziu ani nepíšete esej! Mazlete se s každým slovem a nikam nespěchejte. Pokud vás napadne dlouhá věta, zkuste ji rozkouskovat. Váš projev nebude působit mechanicky a navíc získáte čas, rozmyslet si, co řeknete. Opakováním slov docílíte ještě intenzivnější dojem. »Udělej mi to. No tak. Udělej mi to. Udělej mi to hned teď. Vášnivě a divoce.« Nemusíte se vyhýbat ani přívlastkům a příslovcím.

Rozdělte si role

Některým párům vyhovuje, když si předem stanoví role. Vyberte si, kdo bude »tyran« a kdo »oběť«. Tyran bude ten agresivnější z dvojice. Ten, který přejímá iniciativu a rozkazuje. »Teď tě připoutám k posteli. A doufám, že ani nepípneš, nebo… (významná pauza). Roztáhni teď nohy. Dělej« Oběť si pak může vybrat ze dvou postupů. Buď bude povolná, anebo se bude lehce bránit. Submisivnější z partnerů může začít dialog slovy: »Co mi uděláš, když ti to odmítnu udělat pusou? Uhodíš mě?« Jde jen o to se domluvit, co vyhovuje vašemu partnerovi.

KAFE.cz radí:

Nezkoušejte to ale hned při prvním sexu! Mohla byste partnera pořádně vylekat. Je dobré se v těchto věcech trochu oťukat, ale bát se projevit po čem toužíte také není ideální. Chce to prostě najít vhodnou příležitost a vyzkoušet to. Každý z nás má schopnost mluvit sprostě a tak zapojte jen svou fantazii.

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky