Erotické SMS dovedou pořádně nažhavit. Tedy pokud je zašlete v tu správnou chvíli a té správné osobě. Můžete je posílat ve dne i v noci a sdělit to, po čem toužíte, svému miláčkovi i tehdy, když je od vás stovky kilometrů daleko. Erotické SMS mají i další výhodu – do zprávy se často odvážíte napsat to, co byste partnerovi do očí třeba nikdy neřekla, anebo mu sdělit své tajné erotické přání.

Erotické SMS: Skvělá předehra

  • »Textovky« s erotickým nádechem mohou sloužit jako skvělá předehra.
  • Můžete jich poslat partnerovi několik během dne a navnadit ho na večer ve dvou, který samozřejmě skončí vášnivým milováním.
  • Navíc i takových pár obyčejných zpráv dokáže zpestřit partnerský život. Pokud se vám zdá poslední dobou příliš nudný, je čas s tím něco udělat a erotická SMS může být tím pravým oživením.

»Mobilní« sex: Erotika pro všechny

»Mobilní« sex je ideální pro všechny. Je jedno, zda vám je dvacet anebo padesát, erotické »textovky« si můžete posílat v každém věku. Nezáleží ani na tom, zda se svým partnerem žijete, anebo udržujete vztah na dálku, nebrání jim žádná vzdálenost. Můžete jimi říct i to, na co jinak nemáte odvahu a je tu ještě jedna výhoda – nemusíte nic vymýšlet sami, velký výběr je jich totiž na internetu – od lehce erotických až po ty vášnivé. Vybrali jsme pro vás ty nejlepší z nich!

Anketa KAFE.cz:
Píšete si erotické SMS?

Adéla (23): „Ano, pravidelně. Vždycky nás to s partnerem pořádně nažhaví. Přes den si píšeme, co bychom tomu druhému dělali, a večer jsme tak vzrušení, že to hned realizujeme.“

Ester (28): „Párkrát jsem erotickou SMS dostala a párkrát i poslala. Je to příjemné, ale lepší mi přijde si eroticky popovídat po chatu nebo přes Skype.“

Soňa (34): „Ne, nepíšeme. Co potřebujeme, si řekneme. Podle mě je sex intimní záležitost a nepatří ani do SMS, ani do mailů a telefonů.“

Tipy KAFE.cz
Nejlepší erotické SMS

Toužím po tvých pohledech, co mě rozechvějí. Po tvých rtech, po teple tvého těla. Toužím po tvých dotecích, co mě rozpalují. Po tvém slastném sténání, lásko, hrozně bych tě chtěla…

Chtěla bych být kapkou na tvém těle, i když má tak krátký, ale krásný život. Stékala bych po každém záhybu tvého těla a chvěla se nadšením a užívala si každé vteřiny. Stékala bych nekonečně dlouho a už bys cítil jen jemný a lehký dotek. Ale nespadla bych, čekala bych, až se vypařím a jako pára tě zahalila do závoje.

Jsem teď jen tvá se vším všudy, přijď dnes ke mně, však víš kudy.

Když tuto SMS smažeš – chceš mě! Když ji uložíš – miluješ mě! Když ji budeš ignorovat – nemůžeš beze mě být! Když odpovíš – chceš se se mnou milovat! Co uděláš?

Jakou nejžhavější SMS jste poslala vy? Napište nám do diskuze!