Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Diane Augler (31): Vyvolala předčasný porod, aby její manžel mohl ještě spatřit svoji dceru

Mark a Diane Augler
Mark a Diane Augler
Zdroj: youtube
Prohlédněte si všechny fotografie (11)

Narození dítěte má být tou nejšťastnější chvílí v životě matky a otce. Bohužel pro rodinu Auglerových z Texasu to byl den plný smutku a slz. Dianin manžel Mark (52) měl poslední týden života a jeho jediným přáním bylo spatřit novorozenou holčičku. A to mu Diane splnila.

Dianin manžel Mark už jednou porazil rakovinu, bohužel chvíli po zdánlivě vyhraném boji začal mít problémy s dýcháním. Lekáři následně zjistili, že Mark trpí plicní fibrózou a zbývá mu posledních pár dní života. Diane měla do porodu ještě dva týdny, ale když uslyšela verdikt lékařů, věděla, že to poslední, co může pro Marka udělat, je porodit mu jeho holčičku dřív, než zemře.

Domluvila se s lékaři a nechala si vyvolat umělý porod. Malá Savannah se narodila a Mark byl prvním, kdo ji držel. Měl ji v náruči celých 45 minut a nemohl se přestat dívat, jak je jeho holčička nádherná. "Oba jsme celou tu dobu brečeli a drželi se za ruce."

Druhý den byl Mark schopen držet Savannah už pouhou minutu, než upadl do kómatu. Jeho manželka a děti byly po celou dobu s ním. Mark Augler zemřel druhý den ve svém nemocničním pokoji po boku své rodiny.

"Jeho srdeční frekvence začala klesat a jeho dýchání také, takže jsem dala Savannad do jeho náruče a držela ho za ruku, dokud nezemřel,"  řekla jeho žena.

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky