Ghana

Kmen vyžaduje, aby každá vdova očistila ducha mrtvého manžela. A to tak, že musí strávit noc se zcela cizím mužem.

Čtěte dále, proč se ženy z Tichého oceánu odhalují.

Severní Bougainville (ostrov v Tichém oceánu patřící Papui Nové Guineji)

Ženy z tohoto polygamního ostrova jsou nuceny se odhalovat před muži, aby snáze vyvolaly jejich zájem o sex.

Jak se v Indii učí nepociťovat emoce? Čtěte dále!

Muria (střední Indie)

Dospívající z tohoto kmene mají povoleno provozovat sex bez lásky. Tato liberální kultura nutí mladé členy provozovat sex s jedním ale i více muži bez prožívání emocí. Snaží se je tak odrazovat od pociťování emocí k budoucímu životnímu partnerovi.

V Indonésii mají vskutku netradiční svátky...

Indonésie

V Indonésii je možné mít legálně mimomanželský sex během slavností, které se nazývají Pon. Má to ale háček! Musí se splnit pravidlo, dle kterého je potřeba mít mimomanželský sex na všech sedmi těchto slavnostech, které proběhnou během roku, a navíc pokaždé se stejnou osobou. Pak je zaručeno štěstí!

V Africe ženy doslova mučí...

Východní Afrika

Mladým dívkám jsou sešívány stydké pysky a ponechán je pouze malý otvor na močení a odtok menstruační krve. Toto se praktikuje, aby se mimo jiné zabránilo předmanželskému sexu.

Jedna žena třeba na tři bratry? V Nepálu zcela normální. Čtěte proč!

Nepál

Ve středním Nepálu je zvykem, že mají bratři společně jednu manželku. Hlavním důvodem je, aby se na farmě, kterou sourozenci obhospodařují, nenarodilo zbytečně moc dětí.

Jak si ženy v Kambodži hledají partnery? Kuriózně...

Kambodža

V jednom z místních kmenů je dívkám na vdávání umožňováno ve speciálních, k tomu určených chatkách strávit noc s potenciálními ženichy. U dívek se tak každou noc střídají mládenci z kmene, dokud si dívka nevybere jednoho, se kterým chce prožít zbytek života.

Ženy z Cookových ostrovů jsou dobrými učitelkami...

Cookovy ostrovy

Zde jsou chlapci ve věku kolem třinácti let zasvěcováni do tajů sexuálního života staršími ženami z kmene. Ty mají za úkol chlapce naučit vše, co budou do budoucna potřebovat, aby z nich byli ti nejlepší milenci.

Asi se budete divit, až se dozvíte, kdy začínají se sexuálním životem v kmeni v Papua Nová Guinea.

Papua Nová Guinea

Jiný kraj, jiný mrav... V místím kmeni je zvykem začínat se sexuálním životem velmi brzy. Chlapci začínají ve věku 10 - 12 let, dívky dokonce už v šesti letech!

A to nejhorší nakonec... Nebo vám to nepřipadá nechutné?!

Nová Guinea

V kmeni Sambianů je zvykem oddělit chlapce od dívek v sedmi letech, a to na dlouhých deset let. Po tu dobu podstupují zdobení těla piercingy a další rituály včetně toho, že musí pít sperma mocných bojovníků svého kmene.

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!