Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Deník notorické seznamovačky: Díl IV. - Sci-fi chlapi

Deník notorické seznamovačky: Díl IV. - Sci-fi chlapi
Deník notorické seznamovačky: Díl IV. - Sci-fi chlapi
Zdroj: Thinstock

Seznamuju se po netu a zatím jsem potkala jen úchyly a ženáče. O těch druhejch vám povím dneska. A je tu ještě jedna věc. Teď už vím, že všichni jsou sci-fi. Scíplý a fikaný.

Ahojky. Tak jsem tu zas. Už jste se na mě těšili? To by totiž bylo bezva, kdyby byl aspoň někdo nadšenej z mý přítomnosti. Protože zatím jsem furt sama a už mi to leze na mozek. Nedávno jsem ze zoufalství zašla do sexshopu, že si koupím nějakou tu pomůcku, když jsem pořád bez chlapa a sexu. Jenže jsem se tam tak styděla, že jsem lapla první věc, co tam měli, a až doma zkoumala, co jsem si tam vlastně pořídila. Doteď vůbec nevím, jestli jsem si nespletla vobchod, protože ten třiceticentimetrovej kolík je tak akorát dobrej na sázení na zahradě. Aspoň to říkal táta, když to u mě zahlíd. Vzal si ho a prý mu to všichni sousedi závidí, protože zapne jakýsi vibrace a ten kolík mu ty díry do země dělá sám. Tak aspoň někomu jsem udělala radost.

Přečtěte si také předchozí část z deníku:  Díl III. - Tak tohle jste nezažili!

Nová skupina - ženáči

Ale jsem tady proto, abych vám řekla něco o tom mým seznamování. Minule jsem vám povídala o úchylech. Těch jsem fakt poznala tolik, že byste se nestačili divit. Jenže jak už jsem psala, znám ještě jednu skupinu – ženáče. A z vlastní zkušenosti můžu říct, že jsou často ještě horší než ti úchyláci.

Ženáči jsou skvělí herci.

No koukněte se na to z mojí stránky. Chci najít chlapa, se kterým bych mohla žít a mít rodinu. A tak se mi logicky ženáč nehodí, protože s ním sice děcka mít můžu, ale tím to asi končí. Pak se poslušně vrátí k ženušce, a co já budu dělat s těma svištěma sama, že jo. Jenže jako zkušená seznamovačka vím, jací jsou tihle ženáči skvělí herci. Všichni do jednoho jsou před rozvodem. A když posloucháte po sto padesátý, jak jim stará nerozumí a v posteli jim to neklape, máte toho plný zuby.

„Říkal si Mišáček-chudáček a furt se litoval.“

Jenže ti ženáči umí ještě něco – mladejm holkám motat hlavu a lhát jak když tiskne. Kolikrát bych je v nějaký tiskárně povinně zaměstnala, hned by tam měli všechno hotový. Můj první ženáč, se kterým jsem se seznámila, se jmenoval Michal. Normální jméno, řekli byste. No jo, jenže von to byl totální magor. Říkal si Mišáček-chudáček a furt se litoval. Žena pro něj nemá pochopení, nespí s ním, nevydělává a on všechno táhne, dělá domácí práce za ni a tak. No kdybych měla pětikorunu, tak mu ji ze soucitu dám. Fakt to vykládal dokonale.

„Během rande se pětkrát rozbrečel.“

Než jsem potkala Mišáčka-chudáčka, myslela jsem si, že chlapi nepláčou. On mě ale vyvedl z omylu. Během rande se pětkrát rozbrečel a vypotřeboval mi celej balíček papírovejch kapesníků. Když už se neměl do čeho utřít, slupl si jeden prášek na uklidnění, zapil to sklenkou vína a prohlásil, že je mu konečně dobře. Mně nebylo dobře, ale do breku, a tak jsem udělala svou oblíbenou fintu – tvářila se, že jdu na záchod, a zdrhla jsem.

„Takovýho magora aby jeden pohledal.“

Jenže Mišáček-chudáček se nevzdal a ještě měsíc mě bombardoval textovkama, že mu dlužím třicet kaček za vodu, co jsem tam vypila a nezaplatila a von chudák teď nemá na jídlo pro děcka. Poslal mi dokonce číslo účtu, kam mu mám ty prašule poslat. To mě fakt pobavilo. Takovýho magora aby jeden pohledal. No kdyby jeden, tak mi to nevadí, ale proč zrovna já, že jo.

»Scíplí a fikaní«

A tak jsem si vytvořila novou kategorii – ženáč. Akorát jsem nevěděla, a vlastně to nevím doteď, co je lepší. Jestli ženáč, nebo úchyl. Ale řekla bych, že je to tak nastejno. Normální chlapi jsou asi dneska sci-fi, teda aspoň pro mě. Mimochodem, nedávno jsem přemýšlela, co to »sci-fi« vlastně znamená, a napadlo mě, že to je asi zkratka. A vona sedí přesně k těm chlapům všeobecně. »Scíplí a fikaní«, teda sci-fi ženáči, ale i sci-fi úchylové. Prostě jsou kolem mě samí sci-fi chlapi.

Tak dneska se už budu loučit. Mám totiž program. Asi byste to neřekli, ale jdu na rande. Tentokrát mi držte palce, protože to cítím v kostech. A to znamená, že to bude ten pravej. Anebo další sci-fi chlap. Ale o tom zas příště. Tak ahojík. 

Lada 

Deník notorické seznamovačky na Kafe.cz

Také hledáte muže svého srdce a stále se vám to nedaří? Už jste vyzkoušela všechno možné i nemožné a pořád nic?

Po celé léto vám každé pondělí přineseme nový a vtipný článek od notorické seznamovačky Lady, která je na tom přesně jako vy. Při jejích příhodách se stoprocentně pobavíte a své problémy s muži už třeba nebudete brát tak dramaticky. Nejste v tom přeci sama, ne?

Takže, přejeme vám příjemné pondělky na www.kafe.cz a hodně zdaru v lásce.

Mohlo by vás také zajímat: Proč ženy milují grázly

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky