Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dělám si to sama. Bez chlapa

Zdroj: istockphoto.com

Máte pocit, že si »TO« sama uděláte prostě nejlépe? Není se zač stydět! Mnoho žen totiž prožilo svůj první orgasmus právě při autoerotice.

Chytré knihy od odborníků se shodují na tom, že velké procento žen nedosáhne svého prvního vyvrcholení se svým milým, ale svépomocí. Pubertální a někdy dokonce předpubertální objevování skrytých zákoutí vlastního těla, skýtá zvídavým slečnám mnohá překvapení. Dobrým příkladem bývají nečekané zážitky při sprchování intimních partií, které jsou mnohdy prvním seznámením se slastným rytmickým pulsováním poševních svalů. Kdysi bylo takové soukromé bádání označeno za nemravné a škodlivé, nicméně selský rozum většině z nás napovídá, že na porozumění vlastnímu tělu zas až tolik nemravného nebude.

Místo Roberta robertek

Samozřejmě, že partnerský sex naplněný láskou, vzájemnou jiskrou, něžnostmi i malými zvrhlostmi, je vrcholem erotické pyramidy. Bohužel, někdy partner prostě chybí, nemá čas, bolí ho hlava nebo máte jednoduše po náročném dni chuť na koupel s malou třešinkou na dortu. Potom možná oceníte, že o sobě něco víte. A rozhodně nemusíte být žádná zvrhlice, vlastníte-li k soukromým hrátkám určený předmět nápadně povědomých tvarů. Mnohým sexem zklamaným dámám, a potažmo i jejich partnerům, totiž právě vibrátor pomohl na cestě k prvnímu opravdovému orgasmu. Ledy se poté prolomily, brány otevřely a skleslé dámě se zvedlo sebevědomí, že to její tělo také umí. A tak když se vám zachce, bez výčitek vyměňte svého Roberta za robertka.

Dokonalý džentlmen

Máte-li čas a chuť, nemusíte do soukromé autoerotické párty zapojovat pouze své horní končetiny a sprchu, ale nebojte se přibrat i erotické pomůcky (stydíte-li se navštívit specializovaný obchod, využijte neomezených možností nákupů přes internet). Jeden z ženami nejoblíbenějších vibrátorů současnosti je džentlmen s názvem Pearl Driver. Nebo si dohodněte schůzku s umělým fešákem, který se postará i o váš bod G.

Kamarád do vany

Existují i kousky s výstupkem na dráždění klitorisu a dokonce se vyrábí i vodotěsní erotičtí pomocníci. Prostě máte z čeho si vybírat! Mnoho žen si také pochvaluje kombinaci dráždění klitorisu a pronikání. Takové dvojnásobné dráždění (klidně i okořeněné akcí před zrcadlem) pak velmi umocňuje prožitky při samotném vyvrcholení. A hlavně, milé dámy, nezapomeňte na onen bájný sexy mozek, kde je uloženo to největší centrum naší sexuality!

Kafe.cz zjistilo: Co na to ženy?

Marie: „Chlapa už nehledám.“

„Momentálně nemám přítele, a tak jsem si koupila robertka. Je naprosto úžasnej, ten pocit žádnej chlap ani není schopen poskytnout. Když pustím to brnění, to je nádhera, orgasmus mám během chvilky. A to jsem měla s partnery problém, málokdy mě udělali. Ale robertek –to je jiná. Chlapa už nehledám.“

Lucie: „Není to nic špatného!“

„Nejkrásnější orgasmy mívám, když si to udělám sama, třeba i třikrát a víckrát za sebou. Samozřejmě mám milence, ale spíš se udělám líp při myšlenkách na něj, než když s ním ve skutečnosti jsem. Můžu si to natahovat jak dlouho chci, nemusím spěchat a mám se sebou větší trpělivost, než by měl chlap. Už jsem s tím smířená, není to nic špatného, tak proč se o to ochuzovat. A mimo jiné přítel se moc rád dívá, jak se dráždím, vzrušuje ho to, tak proč by mi v tom měl bránit... Můj bývalý manžel nesnesl, když jsem se sama sebe dotkla, říkal, že to je jen jeho právo a připadal si tím nějak ošizený, vadilo mu to a mě pak už vadilo s ním spát.“

Andrea: „K orgasmu mě manžel nedovede.“

„Jsem s manželem 12 let a orgasmu dosáhnu jen když se při milování sama dráždím. Když mi to dělá manžel, je to příjemné, vzrušující, ale k orgasmu mě nedovede. Naopak on to má velice rád a rád se dívá, když si to dělám sama. Tak proč neudělat z nedostatku přednost. Měla jsem i milence, který to po mě sám vyžadoval. Chtěl to prý doma po manželce, ale ta naopak odmítla se sebe sama dotýkat…“

Zdroj: http://diskuse.doktorka.cz/delam-sama

Vzpomenete si ještě na váš první orgasmus?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky