Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Čtenářky píší webu kafe.cz: Kde jsem našla svého partnera

Čtenářky píší web kafe.cz: Kde jsem našla svého chlapa
Čtenářky píší web kafe.cz: Kde jsem našla svého chlapa
Zdroj: Thinkstock.com

Pokud jste single a máte pocit, že chlapi "došli", přečtěte si skutečné tipy našich čtenářek, kde všude se dá seznámit. Hned budete optimističtější, protože láska, zdá se, vážně číhá všude. Taková Marika například našla manžela doslova ležet na ulici a žádný "bezďák" to nebyl!

Na facebooku kafe.cz (kde jsme mimochodem přivítali během měsíce dalších osm set fanynek:-) jsme položili další zvídavou otázku:

Kde jste se seznámila se svou současnou láskou?

Reakce byly pro nás poněkud překvapivé - nejčastější odpověď totiž zněla: v hospodě. Zdá se, že občas vyrazit na kafíčko s kamarádkou a porozhlédnout se, kdo hraje bowling nebo se dal do kulečníku, není vůbec špatný plán. Mnohým z vás pak pomohl k seznámení internet, což už tak překvapivé není. Nového partnera na něm podle statistik hledá celá třetina nezadaných. Pětina uspěje!

A tady jsou čtenářské (plus jedna redakční) reakce:

Marika K.:  Našla jsem ho ležet na ulici cestou ze Silvestra 97.  A abych ten příběh dokončila. Nejdřív přátelé, v roce 2000 jsme se dali dohromady, 2001 spolu začali bydlet, 2006 jsme se vzali a teď čekáme prvního potomka.

Iveta B.: Na taneční zábavě a ve čtvrtek tomu bude 25 let, co jsme si řekli své ANO a řekla bych ho zase.

Kafe.cz - pohoda pro ženy, editorka Jana: Přidám se, abyste neřekly, že jsme nekontaktní redakce:-) Seděla jsem v metru, 14 dní čerstvě po rozchodu, chlapů plné zuby. A on seděl naproti. Koukal na mě celou cestu a na konečné si řekl o telefon s tím, že by si určitě napořád vyčítal, kdyby to nezkusil. Na to kafe jsem šla a tak to začalo. Prostě v metru:-)Klára L.:  Přinesla mi ho řeka. To se sedne na břeh a čeká se:-) Ale teď vážně - poznali jsme se jako vodáci. Ohře, slunce, peřeje, ale i déšť, zima, nepohodlí:) Všechno, co k vodě patří. Uměl krásně vyprávět o řece, jako vodák i jako rybář. Nejvíc mě stejně zajímala jeho ramena, ale to jsem mu přiznala, až když jsme spolu chodili. Ramena má dodnes a jeho cit pro přírodu a tichý respekt k životu mě fascinuje stále. Někdy bych ho zabila (asi jako každýho chlapa), ale nevyměnila za nic na světě.

Žaneta O.: Na základní škole v 7. třídě...(měli jsme se tenkrát rádi)... Pak jsme se dvacet let neviděli a školní sraz ukázal, že patříme k sobě. Jsme spolu.

Petra H..: Představte si, že k mé lásce mne tehdy před 12 lety přivezl můj tehdejši postelový přítel, až do garáže, kde opravoval auto. Bylo to 05.04. a byly Velikonoce. Když jsem ho viděla, jak mu to sluší v těch montérkách, a úsměv, který mi věnoval, ten mne zcela odzbrojil. Měl úžasnou černou šmouhu přes obličej, nejspíš od nějaké vazeliny, či co!!! No zkrátka, od toho dne už jsem přestala udržovat vztah s oním pánem, jenž mě k němu dovezl, a bylo to dobře. Jsme manželé už 12 let.

Ivana N.: Přes seznamku a pak jsme zjistili, že bydlíme kousek od sebe.

Dada Š.: V práci před čtyřmi lety.

Eva N.: Ve škole - já jsem kuchařka a on dělal školníka, předloni jsme se vzali...

Blanka B.: Motorkářský sraz a ani jeden z nás tomuto vůbec nehoví (před 14 lety).

Lucie V.: Láska přes internet. A máme spolu krásného chlapečka narozeného z velké lásky ..

Mohlo by vás zajímat: Čtenářky píší web kafe.cz: Jak jsem poznala, že jsem těhotná.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


10 pravidel pro utajení nevěry

10 pravidel pro utajení nevěry

Dříve měly nevěrné ženy snazší situaci. Prozradit je mohl pouze pach pánského parfému či telefonní číslo v kabelce. Dnes je to složitější. Díky…

Akční letáky